VII позачерговий з'їзд української партії "Зелена планета"

 

 

 

 

 

15 червня 2017 року у приміщенні Української академії наук відбувся за черговий з’їзд Української партії «Зелена планета», в якому взяли участь делегати партійних осередків з кожної області країни.

«УП «Зелена планета» - це об’єднання однодумців, які не живуть активним життям від виборів до виборів, а постійно, кожного дня працюють для того, аби наша країна, йдучи європейськім шляхом , не розгубила одне із цінніших - своє природне багатство» , - наголошує Сергій Орєхов, голова УП «Зелена планета».

На сьогодні країна знаходиться у нестабільному стані і політичні сили повинні об’єднатися, аби не розривати країну зсередини, не розгойдувати грунт під ногами, аби досягти своїх меркантильних цілей. Протистоянні всіх проти всіх – це лише на руку тим, хто хоче знову в хаосі дістати владні стільці.

«У всіх, хто живе в Україні - одна земля, одна життя, одна доля. Ми повинні наповнити слова «українська нація» сенсом єднання всіх українців незалежно від національності, віросповідання і ставлення до подій, які відбувалися та відбуваються на нашій землі і сьогодні, у час випробувань», - зазначив Валерій Цибух,

«Не про чергові вибори потрібно думати, а про те, що в Україні всі водойми забруднені і чистої води не має. Що в зоні АТО вже сьогодні екологічна катастрофа, яка набирає все більших масштабів, оскільки ніхто не реагує на заклики екологів. Всі політики переймаються одним питанням : «Коли наступні вибори?», а от проблемами громадян України, яких вони обирали, вони займаються, як правило, в останню чергу», - підкреслив Едуард Рябий,

Під час з’їзду було обговорення багато питань та вибудуваний план дій до нового року.

AddThis Social Bookmark Button