Три фури львівських відходів викинули на Рівненщині

На Рівненщині знову висипали кілька вантажівок львівського сміття. Це сталося 23 листопада, якраз на наступний день після візиту у Рівне мера Льовова Андрія Садового. 

Три гори сміття виявили поблизу одного із сіл на території Березнівського району.

Про проблему на постійній комісії з екології в обласній раді повідомила сільський голова Кам'янської сільради Світлана Парфенюк:

 Люди помітили три добротних кучугури сміття. Ми обстежували ділянку, викликали поліцію, я доклала про ситуацію керівнику району. Чому знаємо, що львівське сміття? Бо знайшли у кучугурах чеки з львівської аптеки. Поліція все зафіксувала. У нас на тому місці колись був хімічний склад і дорога туди заасфальтована. Склад сам у полі. Нині дорога та сам майданчик заасфальтовані. Це дуже зручно, бо фура там не "потоне".

Світлана Парфенюк підозрює представників одного з місцевих підприємств у тому, що вони показали це місце водіям фур зі львівським сміттям.

Поки правоохоронці шукають винних, сміття лежить на тому ж місці. Вивезти його звідти не можуть, бо у сільраді не мають на це грошей.

Члени постійної екологічної комісії обласної ради вирішили дочекатись результатів перевірки правоохоронців. І лише за її результатами  діяти. 

Зокрема, писати відповідні звернення до Львівської ОДА та в Адміністрацію Президента із проханням врегулювати це питання.  

 

 Darius Philon Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button