Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


2. Громадська організація «Союз юристів України»


  3.  Національна спілка письменників України


4.  «Український союз промисловців та підприємців»


5.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   6. Партія «Захисників Вітчизни»

 


7. Аграрна Партія України


8. «Europejski Holding Energetyczny»


9. Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 


10.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

20 грудня 2017 року ВГО « Рада з екологічної безпеки» провела щорічний підсумок, стосовно виконаної роботи

« Рада з екологічної безпеки» вбачаючи у сфері екології головні засади майбутнього, сподівається на те, що в Україні найближчим часом проблемам екології почнуть приділяти вагомої уваги. Ми не живемо окремо от всіх інших держав, ми всі , на землі, пов`язані одним- екологією не тільки навколишнього середовища, а й душі. Наша Всеукраінська громадська організація і на законодавчому, і на міжнародному рівні піднімає і вирішує нагальні екологічні проблеми»,- наголосив Сергій Орехов.
 
 
 
 
« Ми виступали нам міжнародних конференціях та форумах і всі наші  програми, кроки до дій підтримувались одноголосно і з пропозицією про співпрацю»- зазначив Валерій Цибух.
Під час спілкування та підведення результатів, всі присутні висунули кандидатуру Леоніду Каденюка на посаду почесного президента ВГО  «Рада з екологічної безпеки».
« На привиликій жаль, Олексій Порошенко, у зв’язку із станом здоров`я ,  більше не може виконувати свої зобов’язання і просить все поважне товариство піти йому на зустріч та усунути від покладених на нього зобовязень»,- наголосив Анатолій Бутенко.
 
Всі присутні, серед яких буди Герої України, академіки, видатні особистості України, одноголосно проголосували за кандидатуру Леоніда Каденюка- Героя України, Першого космонавта України!
 
 
«Я бачив землю з космосу. Вона маленька та потребує нашого захисту. Не потрібно їі перетворювати на космічний смітник, на якому може зникнути життя, через недбале ставлення. До речі, перебуваючи у космосі, я, між іншим, відповідав за екологічний напрямок»,- зазначив Леонід Каденюк.
 
Сергій Орехов наприкінці зустрічі привітав всіх з наступаючими святами та побажав миру, здоровья родинам та нових звершень у новому році.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Reuben Foster Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button