Київрада закликає парламент заборонити використання поліетиленових пакетів, повідомляється на офіційному сайті

Зазначається, що у середу, 20 грудня, під час засідання депутатами було ухвалене рішення направити звернення до Верховної Ради щодо необхідності прийняття Закону про заборону використання та продажу поліетиленових пакетів.

 

 

За статистикою, щорічно в країнах-членах ЄС використовується понад 800 тисяч тонн одноразових поліетиленових пакетів. На одного громадянина припадає близько 190 штук. І лише 6% від їхньої загальної кількості потрапляє на переробку.

“В Україні на одну особу щорічно припадає понад 500 поліетиленових пакетів. Період розкладання одного становить більше 100 років. Це призводить до забруднення навколишнього середовища, спричиняє засмічення вулиць, зелених та прибережних зон та водойм. З огляду на це, близько 40 країн світу вже прийняли нормативні акти, які або забороняють, або обмежують використання поліетиленових пакетів”, - зазначив депутат Костянтин Яловий.

Раніше на сайті електронних петицій було зареєстровано ініціативу щодо заборони використання та продажу одноразових поліетиленових пакетів. Але це питання повинно вирішуватися на державному рівні.

 Austin Seferian-Jenkins Jersey
AddThis Social Bookmark Button