Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


2. Громадська організація «Союз юристів України»


  3.  Національна спілка письменників України


4.  «Український союз промисловців та підприємців»


5.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   6. Партія «Захисників Вітчизни»

 


7. Аграрна Партія України


8. «Europejski Holding Energetyczny»


9. Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 


10.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

На території села Родникова Гута хочуть створити сучасний екосферний інноваційно-культурний етнопарк

На території села Родникова Гута, що у Свалявському районі Закарпатської області, хочуть створити сучасний екосферний інноваційно-культурний етнопарк «Родниковий край».
Цю ініціативу Полянська об’єднана територіальна громада планує реалізувати спільно з партнерами зі Словаччини, повідомляє Закарпатський підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» на своїй офіційній сторінці в Facebook.

 

Зазначається, що історично село Родникова Гута було закладене словаками-переселенцями і донині зберігає словацьку етнокультурну спадщину в побуті і обрядовості.

Відповідно до проекту, етнокультурним ядром парку має стати нове енергопасивне екоетнопоселення «Родникова Гута» на місці старого села. Крім того, на полонині заввишки понад 1000 метрів над рівнем моря, площею близько 54 гектарів планується збудувати екосферний біоіндустріальний парк. А на базі великого лісового масиву з цінними породами деревини та рідкісними рослинами передбачено створення екологічного лісопарку на площі орієнтовно 350 гектарів.

Читайте також: Ужгород прийме перший на Закарпатті фестиваль пряників
На території парку в туристично-демонстраційній версії будуть відтворені як історичні, притаманні селу промисли (зокрема, виробництво предметів зі скла), так і нові види інноваційно-орієнтованої діяльності. Вагому роль в формуванні економічної бази просторового розвитку екопоселення та швидкому зростанні доходів його жителів відіграватиме будівництво інноваційного геліотепличного біотехнологічного комплексу та місцевого переробного виробництва продукції з екологічно чистої продовольчої сировини, а також сучасного безвідходного деревообробного виробництва.

За інформацією розробників проекту, він має стати однією з найважливіших складових майбутньої Стратегії сталого розвитку всієї Полянської об’єднаної територіальної громади.

 Andrew Norwell Jersey
AddThis Social Bookmark Button