Ряд наукових досліджень показав, що більше 50% смертей через наслідки серцево-судинних порушень можна було б запобігти, просто ввівши в щоденний раціон здорові продукти

Серед вільно продаються і недорогих продуктів фахівці вибрали ті, які роблять серйозний позитивний вплив на стан серця.

 

 

 

Експерти, зокрема, порадили включити в своє меню пророслу часник. Згідно з наявними на сьогодні науково встановленими цим, біоактивні компоненти пророслого часнику за кілька тижнів можуть істотно знизити кількість холестеринових бляшок в артеріях і судинах. Також мега-корисний для серця темний шоколад. У ньому міститься велика кількість поліфенолів і флавонолів - речовин, що мають протизапальну дію відносно серцево-судинної системи. Крім того, стан серцевого м'яза покращують боби.

Експерименти підтверджують, що їх вживання активізує вироблення в організмі молекул «хорошого» холестерину, які витягують з крові «поганий» холестерин, налипає на стінки судин і утворює бляшки. Іншим суперкорисним продуктом для підтримки здоров'я серця вчені вважають лляне насіння, лляне масло. Це, за словами фахівців, один з найкращих харчових джерел здорових жирів, які допомагають знизити запальні процеси. Оздоровлюють серцевий м'яз також і помідори, до складу яких входить антиоксидант лікопін. «Десятки досліджень свідчать про взаємозв'язок між регулярним споживанням лікопіну і зниженням ризику серцево-судинних захворювань, пошкодження шкіри і деяких видів раку», - повідомили дослідники. Волоські горіхи покращують стан міокарда за рахунок високого рівня містяться в них омега-3 жирних кислот. Є дані про те, що вживання всього 10 грамів волоських горіхів п'ять днів в тиждень зменшує ризик серцево-судинних захворювань майже на 40%. Раніше МедікФорум писав про дослідження, в ході якого було виявлено, що невелике скорочення калорійності денного раціону зменшувало інтенсивність окисного стресу в організмі і одночасно купировало схильність до розвитку діабету, артриту і онкозахворювань.

AddThis Social Bookmark Button