Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

"На жаль, рішення немає": еколог попередила Донбас про прийдешню катастрофу

Затоплення шахти "Юнком" в Єнакієвому, де в 1979 році проводилися ядерні випробування, може завдати катастрофічний шкоди цілого регіону і акваторії Азовського моря. Про це в ефірі ObozTV заявила еколог, координатор прісноводного напрямки Ольга Денищик. 

 

"Я б ставила питання ширше. Згідно з останніми дослідженнями, на Донбасі зараз існує 35 шахт, які не функціонують і яким загрожує підтоплення, коли просто відключаю насоси, і рівень води піднімається. Тому ситуація з шахтою" Юний комунар ", на якій були ядерні випробування в 1979 році, вона не є поодиноким випадком. Всього шахт, де зберігаються радіоактивні відходи, за даними міжнародних організацій, на Донбасі знаходиться чотири ", - розповіла еколог.

За її словами, в результаті ці радіоактивні речовини потраплять в Азовське море.

"Піднімаються шахтні води, там можуть бути радіонукліди. Однозначно, це вода, яка насичена залізом, хлором, солями, іншими важкими металами. Коли ця вода піднімається вище, вона потрапляє в горизонти, з яких вода використовується для пиття, для зрошення. Потім воно потрапляє в найближчу річку - це басейн річки Сіверський Донець, потім Дон і потім все це спуститься в Азовське море ", - зазначила вона.

При цьому Денищик додала, що масштаби катастрофи будуть залежати від того, які води пролягають поруч і який обсяг підземних вод.

"Розумієте, одного кілограма шкідливої речовини вистачить, щоб забруднити підземні води для невеликої держави на сотні років. На жаль, поки рішення немає. Те, що постраждає Азовське море і жителі, які там живуть - це однозначно", - уклала вона.

 

Украинская партия "Зеленая планета" пропагандируя поддержку здорового образа жизни среди населения и акцентируя упор на занятии спортом поддержала проведение очередного спортивного мероприятия, а именно проведение Чемпионата Украины по футболу среди адвокатов - Кубок UNBA 2018. В рамках чемпионата, который проходит с 31.03.2018 по 01.04.2018 года в Национальном университете физического воспитания и спорта Украины (город Киев, ул. Спортивная,1), осуществляет поддержку сборной команды АФК " Харьков -Донецк". Сотрудничество и развитие которой будет происходить и в дальнейшем.

 Tahir Whitehead Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button