Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

У Нідерландах будується перша в світі офшорна вітрова електростанція без субсидій

У поточний момент в Нідерландах проходить будівництво першої в світі офшорної вітрової електростанції без використання субсидій. Основна економіка офшорної вітроенергетики в цій країні стала настільки сприятливою, що для проектів не потрібно сьогодні ніяких державних коштів.

 

«Завдяки значно більш низьким витратам, офшорні вітрові електростанції зараз будуються без субсидій», - сказав Ерік Вібес (Eric Wiebes), міністр економіки Нідерландів в своєму інтерв'ю. «Це дозволяє нам зберігати доступний перехід до надійного енергопостачання. Інновації і конкуренція роблять стійку енергію дешевше і роблять це набагато швидше, ніж очікувалося ».

Запустити дві вітрові електростанції, які будує шведська енергетична фірма Vattenfall, планують у 2022 році. Електроенергія, створювана цими електростанціями, буде продаватися на відкритому ринку, конкуруючи з викопним паливом.

Вітрові ферми будуть розташовані в 22,5 км від узбережжя Нідерландів і займуть площу в 354.8 квадратних км. Як тільки вітрові електростанції приступлять до роботи, вони будуть виробляти достатньо енергії для живлення 1,5 мільйона будинків.

І хоча ці електростанції субсидуються, уряд Нідерландів все ж взяло на себе певні ризики, пов'язані з проектом, такі як покриття витрат на підключення до мережі.

Нідерланди зробили оперативні дії щодо розвитку своїх можливостей в області чистої енергії. У 2017 році 600-мегаваттний, 150-турбінний вітропарк Gemini, розташований на голландському узбережжі, став одним з найбільших вітрових електростанцій у світі.

«Як країна, ми сильно залежали від викопного палива, і наш шлях до поновлюваних джерел енергії був дуже важкий», - сказав Шарон Дейксма (Sharon Dijksma) міністр навколишнього середовища Нідерландів. «Тому уряд вирішив, що нам потрібно нарощувати темпи».

 Carlton Davis Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button