Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Виробництво смартфонів провокує глобальне потепління - вчені

Вчені виявили ще одну причину зміни клімату, і нею виявилося виробництво електронної техніки такий, як смартфони, ноутбуки, і інші гаджети. За їх підрахунками, до 2040 року шкоду навколишнього середовища, принесений виробництвом, зросте вдвічі.

  

Канадські вчені з державного науково-дослідного Університету Макмастера прийшли до висновку, що виробництво новомодних і всіма використовуваних гаджетів призведе до суттєвого викиду в навколишнє середовище шкідливих викидів. А до 2040 року їх кількість збільшиться вдвічі, по Порівняти з сьогоднішнім днем

Проїзводсво гаджетів дуже сильно впливає на глобальне потепління
За підрахунками вчених зростання так званого «внеску» від даного виду виробництва в забруднення навколишнього середовища і глобальне потепління зросте з 7 до 14%.

Чого тільки варта шкоду від виробництва популярних нині смартфонів. Дослідники підрахували, що заводи, які збирають їх, будуть завдавати шкоди навколишньому середовищу на 730% сильніше, ніж зараз.

У міру зростання електронної техніки, будуть і рости потужності, які будуть обслуговувати цю саму техніку, а саме стрімке зростання потреби в центрах обробки даних по всьому світу, який також призведе до збільшення викидів від збірки серверного обладнання, жорстких дисків і інших комплектуючих.

Тим часом, вчені з'ясували, яким саме країнам загрожує зміна клімату. На їхню думку, навіть виконання Паризької угоди не зможе захистити більше 5 мільйонів чоловік від результатів, які спричинить глобальне потепління. Найбільшу небезпеку очікують ті регіони, які знаходяться в прибережних районах - їм необхідно буде переселятися вглиб материків.

Адже вчені вже підрахували, що за останнє сторіччя, рівень води в Світовому океані піднявся на цілих 17 сантиметрів. А самим невтішним є те, що він продовжує рости. Самі прилеглі міста до води вже до 2100 року з легкістю можуть виявитися дном океану.

 Mike Nugent Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button