Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Екологічна катастрофа: всередині мертвого кашалота виявили 30 кг сміття

Усередині знайденого мертвим юного кашалота на березі Іспанії було виявлено близько 30 кілограм пластику, що призвело до смерті морського мешканця.

У лютому 2018 року в іспанському регіоні Мурсія, який омивається Середземним морем, був виявлений мертвий молодий кашалот. Його смерть і через те, що було виявлено всередині морського мешканця, сполошило місцеву організацію по боротьбі з пластиковим забрудненням.

 

Пластикові пакети, мотузка, шматки мереж і навіть барабан - саме ці предмети були серед 30 кілограм сміття, виявленого в травному тракті молодого ссавця, який зовсім недавно викинувся на берег Іспанії.

Як повідомила Лоррейн Чоу в інтерв'ю EcoWatch, кашалот був знайдений мертвим на пляжі в регіоні Мурсія в Іспанії в лютому. Коли фахівці з Центру відновлення дикої природи Ель-Валле провели розтин, вони виявили, що шлунок і кишечник кита були заповнені сміттям, велика частина якого була пластиком.

За словами Андреа Діаз з CNN, дослідники вважають, що кит помер від перитоніту, інфекції черевної порожнини. Відзначається, що морський ссавець не здатне перетравлювати і виводити пластикові відходи, що призводить до летального результату в результаті розриву в його травній системі.

Дослідники підкреслили, що 10-метровий кашалот був "надзвичайно худим", коли його знайшли.

Смерть істоти ще одне нагадування про важкому впливі забруднення на морську екосистему. У 2015 році вчені підрахували, що в світовому океані було 5,25 трильйонів шматків пластикових уламків, а у 2017 році в океані зберігалося вже 51 трильйон мікропластичної частинок.

Це створює серйозну небезпеку для дикої природи, мешканці якої можуть заплутатися в пластиковому смітті, проковтнути його і задихнутися. На початку цього року результати чотирирічного дослідження показали, що велика кількість пластика може привести до підвищеного ризику забруднення коралових рифів, погрожуючи проживання багатьох морських тварин.

Місцева влада Мурсії після цієї історії вжили активних заходів по захисту морського життя регіону спільно з Європейською екологічною асоціацією з Європейського фонду регіонального розвитку. Місцевих жителів закличуть до очищення прибережної території, і контролюватимуть викид сміття і його сортування.

Про природу по всьому світу дбають багато знаменитостей. Так нещодавно Анджеліна Джолі висловила свою вдячність королеві Великобританії за збереження лісів в Африці і турботу про природу. Єлизавету II актриса назвала "дуже милою дамою", яка багато чому навчила її дітей.

 Tre'Davious White Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button