Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Україна за 10 років скоротила викиди вуглекислого газу в атмосферу на 43%

За словами експертів, таке скорочення пояснюється падінням рівня промислового виробництва. Україна в 2017 році в порівнянні з 2007 роком скоротила викиди вуглекислого газу в атмосферу на 43,1% - до 124,2 млн тонн, повідомляє Державна служба статистики.

 

 

Також наголошується, що за 10 років обсяг викидів інших забруднюючих речовин скоротився в 2,8 рази - до 2,585 млн т. «Таке стрімке зниження рівня викидів, особливо вуглекислого газу, пояснюється падінням рівня промислового виробництва в нашій країні в період 2007-2017 років. Також слід врахувати втрату в статистиці підприємств-забруднювачів, які залишилися на тимчасово окупованій території - в Криму і на Донбасі », - прокоментував дані статистики експерт Центру Разумкова в енергетичній сфері Сергій Дяченко.

Таку ж думку про причини зниження викидів висловив експерт на ринку нафти і нафтопродуктів, директор спеціальних проектів Науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев. Він також додав, що істотний внесок в падіння викидів зробило зниження частки ТЕС у енергобалансі країни в результаті втрати контролю над вугледобувними шахтами Донбасу.

Як повідомляв УНІАН, Україна одна з перших країн, яка в квітні 2016 року підписала Паризьку кліматичну угоду. Ця угода носить глобальний характер, воно було прийнято на 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Угода зобов'язує країни-підписанти скорочувати викиди парникових газів і, відповідно, поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку економіки. У грудні 2017 року Кабмін затвердив Концепцію реалізації державної політики по боротьбі зі змінами клімату на період до 2030 року. Згідно з планом щодо реалізації Концепції, в 2018 році повинні бути розроблені проекти законів про моніторинг викидів парникових газів і торгівлі квотами на такі викиди.

 

 Lamar Jackson Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button