Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Стало відомо, скільки родючої землі вже знищили люди

Цілих 33% земної грунту є неродючому через діяльність людства. Чергову невтішну статистику озвучили вчені. За їх словами, близько 33% всієї грунту на нашій планеті вибули на поточний момент з обігу через забруднення, засолення, закислення, герметизації, ерозії, вимивання органічних речовин та інших шкідливих впливів на неї людини.

 

За словами дослідників з Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, якщо така тенденція продовжиться, гряде справжня світова катастрофа.

Здорова грунт є поновлюваним ресурсом, проте на створення сантиметрового її шару йде ціле тисячоліття! Тепер уявіть, наскільки легко людина здатна перекреслити цю довгу і копітку роботу природи. Грунт забезпечує нас їжею, а також чистою водою і цілющим повітрям.

Нинішні темпи її деградації через діяльності людини, як стверджують фахівці ООН, ставлять під сумнів можливість наших нащадків задовольняти свої базові потреби.

Без придатною для сільського господарства землі людина не зможе отримувати 95% їжі, яка вживається їм сьогодні. Тобто теоретичні майбутні покоління можуть зіткнутися з небувалим голодом і, як наслідок, вимиранням. Здорова грунт очищає колосальні обсяги води і засвоює вуглекислоту. Родючість грунту, тобто її здатність забезпечувати рослини поживними речовинами, повітрям і вологою, є одним з найважливіших умов існування життя на Землі.

Фахівці повідомляють, що деградацію і забруднення поверхневого шару педосфери нашої планети можна зупинити, якщо вже сьогодні (не відкладаючи цю проблему в довгий ящик) почати розумну експлуатацію земельних ресурсів. Зокрема, сільському господарству необхідно відмовитися від використання пестицидів та антибіотиків, отруйних грунт.

 Brandon Marshall Jersey
AddThis Social Bookmark Button