Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Голова Трампа, висічена в льодах Арктики стане наочним прикладом глобального потепління

Фінські екологи заявили про намір висікти в льодах Арктики величезну голову Президента США Дональда Трампа. На думку співробітників компанії, таким способом вони спробують привернути увагу всього світу до проблеми зміни клімату на нашій Планеті.

 

 

Організатори акції, таким чином, вирішили переконати багатьох скептиків і самого Дональда Трампа, які заперечують або тих, хто сумнівається в тому, що клімат на Землі змінюється і що виною тому шкідливі викиди в атмосферу, що провокує глобальне потепління.


Крижана голова президента США, за задумом організаторів дивною акції, буде танути разом з льодовиком, в якому вона буде викарбувано. Що і послужить наочним прикладом для всіх, хто сумнівався в тому, що пора міняти спосіб життя людства, щоб врятувати Планету.

За словами голови групи активістів-екологів з компанії «Танучий лід» Ніколаса Прієто, висічена в льодовику голова Трампа стане своєрідним пам'ятником. І тоді люди на власні очі побачать, як буде змінюватися крижаний образ президента США. Можливо тоді, вважає Ніколас Прієто, вирішенням даної проблеми будуть стурбовані уряди розвинених держав.

Над створенням крижаного барельєфа працюватимуть монгольські і фінські скульптори протягом приблизно двох місяців. Розміри показовою крижаної скульптури, передбачається, будуть досягати 35 метрів у висоту і 20 завширшки.


Для реалізації проекту організації «Танучий лід» потрібно близько 400 тисяч євро. Крім того, поки не знайдений і відповідний льодовик.

Так що, поки фінські екологи шукатимуть спонсорів, а потім, якщо потрібна сума буде зібрана, приступлять до пошуку відповідного для експерименту гігантського льодовика.

Після того, як в Мережу потрапив одна кумедна фотографія американського президента в довгому пальто, інтернет-користувачі вирішили пожартувати, представляючи і уявляючи, що може перебувати під одягом глави США.

 Rafael Bush Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button