Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) запускає в Україні проект по боротьбі з деградацією грунтів

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) запускає в Україні проект по боротьбі з деградацією грунтів, мета якого - досягнення нульового рівня деградації земель. "Новий проект FAO повинен допомогти Україні досягти балансу між процесами деградації землі та її природним і штучним відновленням.

 

Передбачено три роки для вдосконалення законодавчої та інституційної структури та практичної реалізації методів інтегрованого управління природними ресурсами. Крім того, проект буде працювати над впровадженням стандартів в питаннях посадки лінійного типу захисних лісосмуг на основі характеристик грунтів і природних зон, а також над поширенням кліматооріентірованного сільського госп йства як загального підходу для ведення агровиробничої діяльності ", - йдеться в повідомленні.

Один з компонентів проекту зосереджений на відновленні стійкості виробничих грунтів, який буде реалізований з використанням демонстраційної площі 7 500 га.

Демонстраційні заходи заплановані в Київській, Харківській і Миколаївській областях - територіях, які представляють різні природні і кліматичні зони.

Учасниками демонстраційних заходів будуть Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва ім.Л.Погорелого, ТОВ "Агродженерейшн" і окремі територіальні громади. Проект також передбачає розширення дослідницьких територій в інших регіонах України.

"Збереження і захист ріллі від деградації і опустелювання - національний пріоритет в Україні і необхідна умова для забезпечення стабільного розвитку сільськогосподарських земель і зменшення бідності в сільській місцевості. Відомо, що площа деградованих земель зросла з 70 000 до 100 000 га в рік протягом останнього десятиліття . Тому поточний проект буде підтримувати впровадження інноваційного моніторингу, інтенсивну реалізацію кліматооріентірованного сільського господарства, тісно співпрацювати з агровиробниками, проводити обу чення та інші інформаційні кампанії з питань відновлення деградованих ландшафтів ", - зазначив координатор програм розвитку FAO Михайло Малков.

Також повідомляється, що FAO виступатиме фінансовим механізмом для роботи Національної координаційної ради і технічним виконавцем проекту, який фінансується ГЕФ - "Інтегроване управління природними ресурсами в деградованих землях лісостепу і степових зон України".

Завершення проекту заплановано на кінець 2021 року.

 Alex Redmond Jersey
AddThis Social Bookmark Button