Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

В Україні збільшуються викиди парникових газів

Згідно з проектом Національного кадастру антропогенних викидів із джерел і абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2016 роки в Україні дещо зросла кількість викидів парникових газів. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, інформує Урядовий портал.

 

«За результатами обговорення комісія одноголосно схвалила проект Національного кадастру антропогенних викидів із джерел і абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2016 рр. Найближчим часом Мінприроди передасть його в Секретаріат Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Це означає, що Україна послідовно виконує свої міжнародні зобов'язання », - пояснив Семерак.

Згідно з даними нинішнього Національного кадастру, традиційно високими залишаються викиди в енергетичному секторі, сільському господарстві та секторі відходів та їх переробки.

«Аналіз Національного кадастру демонструє невелике, але збільшення викидів парникових газів в Україні, що пов'язано в першу чергу з відновленням зростання національної економіки. З одного боку - це хороші новини для українців, а з іншого - підтвердження актуальності впровадження Стратегії низьковуглецевого розвитку, яке передбачає більш широке впровадження енергоефективних технологій та переоснащення виробництв », - пояснив Семерак.

Він зазначив, що скорочення викидів парникових газів в Україні протягом кількох попередніх років відбувалося в основному в результаті зменшення використання енергетичних ресурсів з-за спаду ВВП і подій на Донбасі і в Криму. При цьому Семерак нагадав, що Російська Федерація щорічно намагається включити дані про АР Крим в звітність про викиди та абсорбції парникових газів, і Україна виступає проти цього.

«У цьому році боку і Секретаріат РКЗК ООН, як і в попередні роки, також підтримали Україну, не допустивши опублікування на сайті Секретаріату інформації з даними по Криму, які надала Росія», - нагадав Семерак.

Міністр також переконаний, що саме Паризьке кліматичну угоду і розроблена на її вимогу Стратегія низьковуглецевого розвитку дозволить провести в Україні загальну технологічну модернізацію і більш широке впровадження альтернативних джерел енергії, яке в підсумку приведе до скорочення викидів парникових газів. Також він розповів, що минулорічний Кадастр пройшов внутрішню (in country) перевірку групою міжнародних експертів.

«Тиждень тому був опублікований остаточний звіт, і він свідчить про те, що Україна успішно пройшла перевірку. Це в першу чергу результат і висока оцінка роботи фахівців, які працювали над минулорічним Кадастром. Сподіваюся, що так буде і в цьому році », - резюмував Семерак.

Як відомо, Національний кадастр антропогенних викидів із джерел і абсорбції поглиначами парникових газів є базою показників щодо викидів і поглиначів парникових газів у всіх секторах промисловості, сільському господарстві, енергетиці, лісовому секторі, секторі відходів та їх переробки, низці інших галузей.

 Vontae Davis Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button