Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


5.  Національна спілка письменників України


  6.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


7.  «Український союз промисловців та підприємців»


 8. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


9.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   10. Партія «Захисників Вітчизни»

 


11. Аграрна Партія України


12. «Europejski Holding Energetyczny»


 13. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  14. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


15 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


16.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

«Ефективна» природоохоронна політика держави....

Майже у фільмі жахів опинилися люди на півдні Херсонщини та на півночі анексірованного Криму. Кислотна хмара налетіла на декілька районів.      "Окислюються усі метали, які є в квартирах і на вулиці: блендери, мікрохвильовки, сушарки для білизни...

 

Немає загрози життю і здоров'ю?! Метали окислились! Що ж відбувається з людьми тоді?", - розповіла місцева мешканка. "Моєму батькові розкажіть, у якого за ніч вся зелень опала і дах проржавів. І який блює третій день", - відповідає. Причиною хімічних викидів стало так зване кислотне озеро або відстійник заводу «ТИТАН».      

Це підприємство належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу і спокійно працює в окупованому Криму. Завод виробляє діоксид титану, який використовується в багатьох галузях господарства. Наприклад, в дитячих присипках. У цього заводу є відстійник, в якому відбувається накопичення сірчанокислотних відходів, зокрема відпрацьованої сірчаної кислоти. Цей відстійник повинен бути наповнений водою. Якщо концентрація води раптом починає зменшуватися, то в повітря летить сірчаний ангідрид.

Так, чинна українська влада на всіх рівнях адекватно відреагувала своїми активними діями. Було виконано цілий ряд важливих заходів: від звернення президента до міжнародних структур до організованого вивезення і розміщення людей в безпечні райони. Ця активізація дій - «рейтінгоповишаючі заходи», що обумовлено явним початком передвиборної кампанії і тим, що катастрофа сталася в анексірованом Криму. А де Ваші дії, панове, щодо давно існуючих екологічних проблем в Україні?

Безконтрольна вирубка лісів і контрабанда кругляка за кордон, по-варварськи пориті території через незаконний видобуток бурштину, хімічні відстійники в Калуші, Львівські гори сміття, які забрали людські життя та багато іншого...    Професійна природоохоронна політика держави, повинна здійснюватися систематично профілактично- переджувальними заходами через Міністерство екології та природних ресурсів України головою якого є Семерак О.М., а не від виборів до виборів і з залученням Міністерства з надзвичайних ситуацій для усунення вже трапившихся екологічних катастроф.

 Alex Redmond Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button