Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Перший Всеукраїнський екологічний форум «Екологічна безпека держави»

 27 вересня 2018 року МГО «Рада з екологічної безпеки» об’єднавши зусилля з ГО «Народні збори України – Віче» провела Перший Всеукраїнський екологічний форум «Екологічна безпека держави».

 

 

Зважаючи на те, що  питання національної  безпеки  в екологічній сфері сьогодні набули безпрецедентної гостроти, важливим напрямом роботи просвітленої громадськості є захист навколишнього середовища, боротьба з погіршенням екологічного стану i виникненням загроз життю та здоров’ю людей.

Ентузіасти, об’єднавши зусилля, прийняли колегіальне рішення провести це значуще для суспільства дійство.

У форумі прийняли участь такі організації, як: Громадська організація «Українська екологічна спілка»; Громадська організація «Асоціація українських правників»; Всеукраїнський суспільно-політичний журнал «Оксамит» Громадська організація «Еколого-медична академія «Наука, здоров’я, духовність» ; Міжнародне громадське об’єднання «Міжнародна Екологічна Безпека»; Громадська організація «Інтелектуальна Україна».

На форумі були присутні керівники та члени громадських організацій, незалежні експерти, науковці та представники різних областей України. Розглянуті актуальні проблеми сьогодення стосовно зростаючої посиленості кризових явищ у сфері екології.

Дії щодо покрашення екології в нашій державі профільного міністерства, його керівництва та чиновницького апарату малоефективні. Екологічні інспекції погрузли в корупції. Запровадження так званих реформ, зокрема введення Європейського законодавства з водних ресурсів нічого докорінно не змінило. Реформування Міністерства екології йде мляво. Відсутній дієвий контроль за витратами коштів, що виділяються на екологію. Поліський бурштин, поліський ліс, ліс з Карпат йшов і продовжує йти щодня в ЄС – десятки активістів борються з цими злочинами, але ефект на жаль нульовий. Щодо річок та озер. На прикладі забруднення річки Хорол на Полтавщині ми спостерігаємо, критичну межу дефіциту питної води для міста та тисячі відпочивальників. Руйнівні процеси створюють екологічні проблеми для флори і фауни, що вже стають невідворотними.

«Ми мусимо сприяти реальній ефективній взаємодії органів влади, підприємств, науковців, освітян та громадськості в умовах децентралізації при вирішенні нагальних екологічних проблем українського суспільства. Екологія – це не тільки наше майбутнє, але й сьогодення. Ми маємо боротися за чисте довкілля всі разом» - наголосив у своєму виступі на форумі Секретар МГО «Рада з екологічної безпеки» - Валерій Цибух.

 

AddThis Social Bookmark Button