Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


2. Громадська організація «Союз юристів України»


  3.  Національна спілка письменників України


4.  «Український союз промисловців та підприємців»


5.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   6. Партія «Захисників Вітчизни»

 


7. Аграрна Партія України


8. «Europejski Holding Energetyczny»


9. Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 


10.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Осіння небезпека пожеж!

 Фахівці Української партії «Зелена планета» звертаються до населення з проханням проявити повагу до навколишнього середовища та усвідомити яку загрозу можуть нести звичайні спалення пожухлої трави та листя. Традиція українського сільського господарства - восени, після збору врожаю, підпалювати залишки рослин, сухої трави або листя загрожує всій екосистемі.

 

Напевно, кожен ставав свідками того, як горять цілі поля, адже такі підпали часто помітні уздовж міжміських трас. Це - дуже небезпечне явище. Тварини, птахи і комахи гинуть у вогні або вмирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту. Разом з димом у повітря потрапляють отруйні речовини - окису азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки.

Викиди в атмосферу парникових газів руйнують наш клімат. Крім того, вогонь може легко перекинутися на ліси або будинку людей, які живуть поруч. Хочемо зазначити, що підпалювати залишки рослин - шкідливо, неекологічно і нецивілізовано. Поважайте себе та нашу природу!

AddThis Social Bookmark Button