Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Хто відповість за вирубку лісу у Карпатах та за близьку екологічну катастрофу?

Кожен рік держава спасає Закарпаття від повеней та витрачає величезні кошти з бюджету на ліквідацію її наслідків та спасіння людей! Це все наслідки вирубки лісу. Хто в цьому винен? Законодавчо на територіях пралісу дозволяються тільки наукові дослідження та туристичні екскурсії, а фактично, за даними лісозахисників, під сокиру пішли понад 500 гектарів, а за останні 5 років понад 10 тисяч гектарів кільковікових дерев!!!

 

Але це категорично заборонено законом! Ми вражені масштабом майбутньої екологічної катастрофи, яка вже поруч, а керівництво Мінекології своєю бездіяльністю фактично підтримує протизаконні дії. За останні два роки, британська неурядова організація «Earthsight», яка вивчає проблеми незаконної вирубки лісів по всьому світу, дослідивши нелегальну лісозаготівлю і корупцію в Україні, а так само її зв'язки із зарубіжними ринками, зробила плачевні висновки: наша країна займає "почесне" перше місце по постачаннях контрабандної деревини до країн ЄС.

Лісовини від нас надходить більше, ніж з усіх країн Латинської Америки, Африки і Південно- Східної Азії разом узятих. За підрахунками фахівців, за останні 5 років обсяг українського нелегального експорту зріс на 75% і ще в 2017 році досяг більш ніж 1 млрд євро.

Майже всі лісозаготівельні роботи в Україні здійснюються самим Урядом через державні лісогосподарські підприємства і Мінекологіі, в основному під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, - йдеться в дослідженні. - Хоча вони прагнуть охарактеризувати ситуацію як підпільну злочинну діяльність, що проводиться окремими представниками суспільства і в досить обмеженому масштабі, реальність така, що переважна більшість незаконної заготівлі в Україні також здійснюється самими лісогосподарськими установами ".

Експерти МГО «Рада з екологічної безпеки" готові погодитися з британцями в тому, що ліс добувають саме під виглядом санітарної вирубки. Крім того, свою роль зіграла і корумпованість правоохоронців і судової системи. Виникає питання до державних структур в тому, як і по яким документам такий вантаж перетинає кордон України ?

"На території Західної України знаходяться одні з найбільших решт ділянок лісу на Європейському континенті, де проживають останні популяції бурого ведмедя, євразійського вовка, рисі і європейського бізона. Але ці ліси знаходяться під загрозою знищення, їх існуванню загрожують незаконні рубки, незаконний експорт деревини і пов'язана з цим корупція "- кажуть фахівці МГО « Рада з екологічної безпеки "  

Екологи переконані, саме через вирубку лісу може повториться трагедія 2008 року коли влада оголосила надзвичайну екологічну ситуацію через одне з найбільших повеней в Західній Україні. Саму повінь назвали найбільшою в Західній Україні за 60 років. Через затяжні грозові дощі постраждали сім областей. Найбільшої шкоди отримали жителі Прикарпаття і Закарпаття, а також ті хто живе в долинах великих річок. Під час стихійного лиха затопило більше 40 тисяч будинків, загинуло 39 осіб, серед яких були і діти.

AddThis Social Bookmark Button