Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Як тема екології стала трендом в політичних маніпуляціях ?!

 Напередодні виборів тема екології для досягнення комерційних і політичних цілей вже стала світовим трендом, який не омине стороною і Україну. В українській політиці також будуть використовувати екологію переважно в такому ж напрямку. У популістких протовоставленнях з екранів телевізорів скоро буде звучати: У вас в місті брудно?

 

 Голосуйте за мене і я зроблю чисто! Зараз в світовій політиці домінує комерційне ставлення до екології: тема експлуатується в комерційних інтересах, ці питання піднімають, коли потрібно закрити якийсь проект, нашкодити конкурентам. Але особливо сумно, коли політики, які принесли вже багато шкоди своїми діями, починають активно піаритися на темі екології! Фахівці ГО «Рада з екологічної безпеки» разом з громадянами нашого суспільства, які небайдужі до екологічної ситуації в країні, систематично підіймали болюче питання стосовно жахливого єкологічного стану на Донбасі перед керівніцтвом держави та громадськістю! Але всі наши звернення залишались гласом вопіющего в пустелі….

Стає смішно та гірко, коли наш «високий політикум», раптом починає проводити різні екологічні акції. При цьому, наш народ прекрасно розуміє, що використовуючи тему екології, політикам навряд чи вдасться домогтися успіху! Під час акції "Посади дерево миру" під егідою "Народного фронту" з залученням духовенства, профільного міністерства та членів уряду, висаджувались сосни в сквері Патріаршого собору в Києві і молилися за мир. Організатори хотіли привернути увагу до ситуації на сході України, оскільки війна завдає непоправної шкоди екології регіону і природних ресурсів!

Так, безперечно - це прекрасний жест! Але, раптом на п'ятому році війни на Донбасі та на передодні виборів вони згадали і заговорили про забруднення ґрунту важкими металами в результаті бомбардувань і артобстрілів, про затоплення шахт і забрудненні ґрунтових вод, знищення в результаті неконтрольованих пожеж лісостепових заказників, заповідників!

Хочеться сказати організаторам гарного, доброго, вічного: Шановні, може пора вже систематично займатися проблемами екології, а не займатися показухою перед майбутніми виборами!

AddThis Social Bookmark Button