Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Мисливці вимагають відставки Міністра екології

 «Мисливці це не браконьєри» - це гасло з якими мисливці вийшли під будівлю Окружного Адміністративного суду. Приводом для цього стало рішення Міністерства екології та природних ресурсів про внесення європейського лося до Червоної книги України.

 

Під час мирного зібрання мисливці були обурені непрофесійними діями та вимагали відставки профільного Міністра Семерака, а також звернули увагу на проблематику у сфері моніторингу у взаємовідносинах між державою і мисливськими та лісними господарствами.

Так Віктор Червоний – Віце- президент Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь наголосив на тому, що завдяки законослухняним мисливцям державний бюджет поповнюється на суму понад 400 мільйонів гривень, які йдуть на підтримку лісогосподарств та мисливських угідь держави. «Сьогодні держава не виділяє жодної копійки на мисливство, а галузь утримується виключно за рахунок мисливців, а це понад сім тисяч працівників єгерської служби.

Мисливці завжди турбуються про те, щоб зберегти тваринний світ. На сьогодні в нас приймаються закони, які не відповідають не моралі, не економічним показникам і не відображує дійсний стан речей. Тому звичайно ми б хотіли, щоб і суспільство зрозуміло, що мисливці не вороги природи. І не можна проводити паралель між мисливцями та браконьєрами, бо мисливець дійсно та людина, яка опікується тваринним світом, охороняє його, підкормлює його, щоб мати можливість зберегти всі види для своїх нащадків» - промовив Віктор Червоний. «На даний час держава не фінансує та не опікується збереженням поголів’я тварин у лісах та збільшенням популяції усіх видів тваринного світу.

В країні де існує корупційна складова, а саме знищується ліси, лісові господарства за ради їх банкрутства та придбання цих лісогосподарств за копійки. І все це завдяки непрофесійним діям діючого Міністра екології та природних ресурсів України Семерака» - підкреслив Сергій Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button