Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Дрогобич потопає у смітті!

Суцільне сміттєзвалище: старовинний Дрогобич "потопає" у відходах через проблеми з полігоном. За офіційними даними, сьогодні на вулицях Дрогобича – 2 тисячі тонн відходів, однак за деякими оцінками ця цифра може сягати 30-40 тисяч тонн.

 

 

Друге за розміром місто Львівської області – Дрогобич, вже десять місяців потерпає від проблем з вивезенням сміття. На вулицях старовинного міста утворились стихійні сміттєві майданчики, де цвіте антисанітарія.
Ми знов нагадуємо, що спочатку з проблемою вивозу відходів зіткнувся Львів. Сміттєва катастрофа 2016-2017 років обвалила рейтинги мера Львова Андрія Садового. Львівська історія багато в чому стала каталізатором подібних проблем у Дрогобичі.
У лютому 2018 року жителі селища Брониця заблокували полігон, який брав сміття не тільки з Дрогобича, а й з того ж Львова. Протестувальники вимагають закриття полігону, і наполягають, що його мали закрити ще у 2008 році, оскільки воно вичерпало свій ресурс. Мер Дрогобича Тарас Кучма намагається розблокувати полігон у Брониці вже десять місяців. Доводить свою правоту в суді. Активісти, в свою чергу, звинувачують Кучму в силовому тиску та посадових злочинах.
У протистоянні мера та його критиків доходило навіть до бійок. За офіційними даними, які озвучив Тарас Кучма, сьогодні на вулицях Дрогобича – 2 тисячі тонн відходів. В той же час, за словами його опонентів, ця цифра може досягати 30-40 тисяч тонн. Офіційно, сьогодні у Дрогобичі – 84 сміттєвих майданчика. Щоб їх повністю вивезти, потрібно від 10 до 15 днів безперервної роботи. Зазначається, що одне з численних міських звалищ утворилося біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці, за 30 метрів від воріт кладовища початку ХIХ століття.
Проблему вивезення сміття деякі місцеві жителі намагаються вирішувати самотужки. Деякі ОСББ розчищають звалища, стежать за тим, щоб на них не завозили сміття з інших районів міста і навколишніх сіл. При цьому дрогобичани продовжують сплачувати комунальникам за вивезення відходів. Мер Дрогобича Тарас Кучма у спілкуванні з журналістами пообіцяв прибрати сміття з вулиць до католицького Різдва та Нового року. Але поки місто місцями все ще являє собою жалюгідне видовище.

AddThis Social Bookmark Button