Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рада з екологічної безпеки застерігає від спроб зовнішнього тиску на вищі навчальні заклади України

10 січня 2019 року Громадська організація «Рада з екологічної безпеки», Конфедерація журналістських організацій України, Всеукраїнська громадська організація «Чесне слово» застерігають від спроб зовнішнього тиску на вищі навчальні заклади України. Про це представники громадських організацій заявили на прес-конференції в УНІАН. Як нагадав голова ВГО «Чесне слово» Володимир Омельчук, у листопаді низка організацій підписали угоду про постійний моніторинг якості життя, зокрема, і безпеки життєдіяльності в Україні. «За цей час ми провели цілий ряд незалежних журналістських розслідувань, до нас долучилися незалежні регіональні експерти.

Освіта, наука та культура є вагомими складовими національної безпеки України, і ігнорувати проблеми наших найбільших технопарків, таких як Національний університет «Київський політехнічний інститут імені Сікорського», було б взагалі кричуще для національної безпеки України» - підкреслив В.Омельчук.
У своєму виступі на прес-конференції Голова «Ради з екологічної безпеки» Сергій Орєхов заявив: « З початку 2015 року в Україні спостерігаються спроби дестабілізації роботи університетів. З часом ці процеси почали набувати системного характеру, їх географія розширювалася, а інтенсивність зростала. Є конкретні приклади - КНУ ім. Т.Г. Шевченка, коли дві групи активістів цього закладу намагалися перешкоджати роботі університету, дестабілізувати її та виставити ректора цього закладу в негативному вигляді. Також у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова , Національному авіаційному університеті, Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувалися і відбуваються такі негативні процеси. Як наслідок в.о. ректора Харківського національного університета радіоелектроніки було призначено сторонню людину для університету в результаті чого університет було відкинуто в його академічній діяльності далеко назад. У той же час, говорячи про Київський політехнічний інститут зауважую, що з першої половини вересня 2018 року відбулося загострення штучного конфлікту, дискредитації університету та його керівництва зовнішніми силами та людьми, які не мали прямого відношення до вищого навчального закладу. Під виглядом начебто боротьби з гострими проблемами і шляхом граничного загострення відносин з адміністрацією університету, організувалися досить агресивні дії сторонніх осіб, замаскованих під начебто широку думку студентів і працівників вищого навчального закладу. Метою сплановані акції була дестабілізація роботи 40-тисячного колективу КПІ і дискредитація репутації його ректора Михайла Згуровського. Аналізуючи подібні «процеси дестабілізації» в закладах вищої освіти України, можна зробити висновок, що протягом 2015-2018 років було охоплено різними штучними акціями протесту, організованими добре підготованими так званими активістами. Ці «активісти» через створювані в університетських середовищах потужні інтернет-ресурси захоплювали у свою орбіту чимось незадоволених студентів або впроваджених в університети сторонніх людей. Ними відшукувалися гострі проблеми, які за короткий термін університет вирішити і припинити не зможе. Перемовини організаторів цих протестів в університетських соціальних мережах свідчить про керованість цих акцій і їх підготовку та організацію за єдиним шаблоном. Крім того всю комунікацію на самих акціях протесту вели сторонні люди, а не студенти.»
Водночас директор «Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу Дніпропетровської області» Володимир Балакін також заявив про спроби тиску на нього та його родину з метою звільнення з посади та розповів про напад на еколога-журналіста Коваленко Віталія у Кривому Розі, який особисто у режимі відео-конференції розповів про його побиття.

AddThis Social Bookmark Button