Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Норвезька компанія оголосила про будівництво в Україні вітряної електростанції.

Будівництво планується почати в Запорізькій області. Норвезька компанія NBT планує протягом шести-дев'яти місяців почати будівництво нового вітрового енергетичного комплексу в Україні, повідомили у прес-службі Національного інвестиційного ради з посиланням на генерального директора NBT Пар Вікенте.

 

У ході засідання Національного інвестради в Давосі (Швейцарія) Вікен повідомив, що NBT має достатній потенціал для будівництва додаткових 700-800 МВт вітрових потужностей в Україні. Будівництво попередньо планується почати в Запорізькій області в наступні шість-дев'ять місяців. У компанії уточнили, що зараз з допомогою партнерів здійснюють оцінку підрядників і постачальників вітрових турбін, які будуть задіяні в проекті. "Ми дуже раді можливості інвестувати в потужні вітроелектростанції, які будуть забезпечувати стабільне зростання Україна в майбутньому. Вітроелектростанція "Сиваш" потужністю 250 МВт - це тільки початок, адже протягом наступних двох-трьох років ми плануємо нові суттєві інвестиції в ряд вітроенергетичних проектів в Україні. У зв'язку з поліпшенням бізнес-клімату в Україні та успішністю цього проекту завдяки залученню міжнародного проектного фінансування, ми очікуємо, що приватні комерційні інвестори і міжнародні фінансові установи побачать переваги фінансування в Україні. Крім того, ми маємо потенційний інтерес до "зелених облігаціями" як інструментів залучення коштів для наступних проектів ВЕС NBT в Україні. Ми раді співпрацювати з урядом України і нашими стратегічними партнерами з метою збільшення інвестицій у вітроенергетику", - цитує прес-служба Пар Вікенте. У серпні 2018 року Норвезька компанія NBT купила компанію "Сивашэнергопром" (Херсонська область), обслуговуючу Сивашскую вітроелектростанції (ВЕС), і повідомила про намір побудувати на територіях, що орендуються даною компанією, ВЕС потужністю 250-330 МВт в Херсонській області. 23 січня в Давосі відбулося підписання угоди між норвезькою компанією NBT, французької Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку за проектом "Сиваш". Пакет документів передбачає фінансування на 150 млн євро будівництва найбільшої вітрової електростанції в Україні і однією з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 400 млн євро. 
Національний інвестиційний рада є консультативно-дорадчим органом при президентові України, в який входять представники українського уряду та понад 20 великих міжнародних компаній. Головою Національного інвестиційного ради є президент України. Перше засідання ради відбулося у Києві 25 травня 2018 року, друге - у Давосі (Швейцарія) 23 січня 2019. NBT розробляє вітряні електростанції на ринках, що розвиваються. Компанія має офіси в Осло (Норвегія), Лімассолі (Кіпр), Пекіні (Китай), Сінгапурі, Києві (Україна) і Карачі (Пакистан). Корпоративне управління та адміністрування знаходяться в Осло. NBT володіє 49% ВЕС Linxi потужністю 100 МВт і 33% ВЕС Baicheng потужністю 49,5 МВт (обидві знаходяться в Китаї).

AddThis Social Bookmark Button