Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Відбулось урочисте відкриття загальнонаціонального тижня пам’яті Першого космонавта України ЛЕОНІДА КАДЕНЮКА

28 січня 2019 року відбулось урочисте відкриття загальнонаціонального тижня пам’яті Першого космонавта України КАДЕНЮКА ЛЕОНІДА КОСТЯНТИНОВИЧА, в день його народження, у Київському планетарії (вул. Велика Васильківська, 57/3) об 11.00.
Урочистості розпочались у Зоряній залі. 
Організаторами цього пам’ятного дійства стали: 
• ГО «Рада з екологічної безпеки»;
• Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»;
• Українське Молодіжне Аерокосмічне Об’єднання «Сузір’я»;
• Українське аерокосмічне товариство;
• Товариство «Знання» України.


Серед гостей заходу були присутня сім’я Леоніда Каденюка, президент України(1994-2005) Леонід Кучма, Герої України, видатні представники космічної галузі України, ветерани космодромів, науковці, викладачі шкіл та ВНЗ м. Києва, шкільна та студентська молодь, близькі та друзі. 
Спогадами про Леоніда Костянтиновича ділилися рідні і близькі люди, товариші, колеги ГО «Рада з екологічної безпеки», Державного космічного агентства України, Аерокосмічного товариства України, Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», Товариства «Знання» України.
«31 січня 2019 року минає рік, як перестало битися серце першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка. Леонід Каденюк є назавжди почесним Президентом нашої Громадської організації "Рада з екологічної безпеки". Ми пишаємось тим, що нам пощастило мати можливість співпрацювати з такою видатною людиною. Отримуючи багато почестей і маючи світову популярність, він був простою, щирою і досить скромною людиною. Без розголосу допомагав та підтримував інших» — промовив Голова ГО «Рада з екологічної безпеки» Сергій Орєхов.
В урочистій обстановці, презентована відзнака «Зірка космонавта Л.Каденюка», яка запроваджена громадськими організаціями на честь увіковічення пам’яти цієї непересічної особистості. 
На заході, видатним людям нашої сучасності, найкращим у галузі космонавтики і літакобудування вручили Першу іменну нагороду — відзнаку «Зірка космонавта Леоніда Каденюка». 
Голова ГО «Рада з екологічної безпеки» Сергій Орєхов вручив Першу іменну нагороду — відзнаку «Зірка космонавта Леоніда Каденюка» - Згуровскому Михайлу Захаровичу – Ректору КПІ ім. Сікорського, професору, доктору наук, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки. 
Метою заходу є інформування молоді та широкої спільноти про життєвий шлях та здобутки Леоніда Костянтиновича, який був і залишається не тільки еталоном скромності, доброчесності та порядності, а й справжнім національним Героєм та символом України.
У свої 67 років Леонід Костянтинович був сповнений творчих задумів, енергії, надії знову побувати у космосі. Незадовго до смерті він отримав запрошення стати членом екіпажу місії на приватну космічну станцію в 2021році. Та не судилося…
36 років знадобилося хлопчику з буковинського села, щоб здійснити свою мрію про політ у космос. Завдяки Леоніду Каденюку на навколоземній орбіті вперше пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор, там побував «Кобзар» Тараса Шевченка. Незважаючи на належні почесті і світову популярність, Леонід Каденюк залишався простою, щирою і дуже скромною людиною. Допомагав людям, як міг, але робив це спокійно, без розголосу, уникаючи оприлюднення. 
Нагадаємо, він повторював не раз: «Якщо свою мрію зміг утілити хлопчик із буковинського села, — так само може будь-хто. Мрія дає змогу людині долати труднощі, спрямовує, дисциплінує, допомагає досягти своїх цілей».
У Зоряну залу гостей запросив народний артист України Анатолій Матвійчук. Присутні мали можливість переглянути документальний кінофільм про Першого космонавта незалежної України. 
Виступали також Авігдор Фрейдлінс, заслужений артист України, гурти «Радар», «Мальви», народний хор «Чумаки». 
Упродовж тижня пам’яті у Товаристві «Знання» України охочі можуть прослухати цікаві лекції на тему «Україна — космічна держава» і матимуть змогу придбати книжку про Леоніда Каденюка.
Вшануємо пам'ять видатної людини нашої сучасності, непересічної особистості Леоніда Костянтиновича Каденюка, світлої та порядної людини, бо ціна порядності в усі часи висока….

 

 

AddThis Social Bookmark Button