Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

11 країн ЄС вже виконали план з впровадження ВДЕ на 2020 рік

Європа йде до «зеленого» майбутнього швидше, ніж очікувалося. Наприкінці 2017 року 17,5 % енергії, необхідної Євросоюзу, добувалося з відновлюваних джерел. У 11 країнах ця частка вже перевищила показник 20 %.

  


У 2004 році, на момент появи ініціативи щодо переходу Європи на відновлювану енергетику, ця частка становила лише 8,5 %. Отримували її на гідроелектростанціях, на сонячних і вітрових фермах. Всього проект охопив блок з 28 країн, які спільно домовилися збільшувати цей відсоток.
На 2020 призначено проміжну контрольну точку, а одна з основних цілей - досягти 32 % відновлюваної енергії в мережах до 2030 року.
«ЄС знаходиться на шляху досягнення своєї енергетичної мети на 2020 рік. 11 країн-членів вже випередили свої національні плани», - прокоментував комісар з питань клімату Мігель Аріас Канете, який закликав увесь блок прагнути до нульових викидів.
У звіті говориться, що найвища частка споживання відновлюваної енергії в Швеції. Там більш ніж половина від усієї енергії надходить з відновлювальних джерел.
Найнижча частка у Люксембургу - всього 6,4 % від загального споживання. Нідерланди, Франція, Ірландія, Великобританія, Польща і Бельгія виявилися серед країн ЄС, яким до виконання їх плану на 2020 залишається всього кілька процентних пунктів.
Європейське агентство з навколишнього середовища відзначає і тривожні моменти. Чиновники помітили, що в минулому році швидкість переходу на відновлювані джерела зменшилася. Це, за їхніми словами, ставить під загрозу можливість досягти мети 2020 і 2030 року рамках всього блоку.
Під сумнів повний перехід на ВДЕ ставлять автори проведеного в Нідерландах дослідження. Вони прийшли до висновку, що повна відмова від традиційних джерел енергії до 2050 року зажадає видобутку рідкісних металів в таких обсягах, які не може забезпечити гірничодобувна галузь. Але поки дефіцит не настав, сонце і вітер перетворюються в найдешевші джерела енергії.

AddThis Social Bookmark Button