Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Верховна Рада схвалила за основу законопроект, який передбачає створення в Україні Єдиного реєстру імпортерів озоноруйнівних речовин

28 лютого 2019 року Верховна Рада схвалила за основу Проект Закону про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази № 9082 від 14.09.2018 року. Закон врегулювує існуючий ринок імпортованих озоноруйнівних речовин та налагоджує державний облік і контроль за іх обігом. Йдеться здебільшого про спінювачі, розчинники та охолоджувачі у виробництві будівельних матеріалів, оборонній промисловості, секторах цивільної та промислової авіації, медичних та залізничних об’єктах, автомобільній промисловості тощо.

 

«Всі озоноруйнівні речовини Україна імпортує, оскільки їх виробництво у державі відсутнє, проте подальше зменшення використання цих речовин у процесі виробництва обладнання та інших товарів жодним чином не позначиться на якості життя українців. Більшість країн світу вже давно зменшують використанням озоноруйнівних речовин і як свідчать дослідження, за останні 30 років це позитивно відобразилося на стані озонового шару», - пояснили у профільному Міністерстві. 
Розробка такого закону є виконанням міжнародних зобов’язань, взятих Україною в рамках Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар і передбачає поступове скорочення та подальше припиненням споживання цих речовин.
Свого часу ми одними з перших приєдналися до Віденської конвенції та ратифікували Монреальський протокол, тим самим підтримавши світове співтовариство у боротьбі з негативними впливами на стан озонового шару. Всі ці роки Україна дотримується взятих на себе зобов’язань. Парламент зробив ще один важливий крок на підтримку нової кліматичної політики, яка передбачає цілком практичні заходи протидії змінам клімату.
Законопроект також передбачає створення Єдиного реєстру імпортерів озоноруйнівних речовин та обов’язкове маркування всіх товарів, які містять такі речовини, під час ввезення чи транзиту їх територією України.
Порушення правил щодо недопущення та запобігання витокам та викидам озоноруйнівних речовин та фторованих парникових газів будуть тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

AddThis Social Bookmark Button