Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

У ЮНЕП відзвітували про діяльність за 2018 рік

У 2018 році 127 країн обмежили використання одноразової продукції з пластика, 30 – ввели плату за пластикові пакети, а 27 – заборону на деякі шкідливі для навколишнього середовища матеріали. Про ці та інші успіхи в боротьбі із забрудненням повітря і океанів і скорочення викидів парникових газів розповідається в звіті Програми ООН з навколишнього середовища за минулий рік (ЮНЕП).

 

 

«2018 рік був непростим, – каже Джойс Мсуя, виконуюча обов'язки голови ЮНЕП, – але ми бачимо, як в світі зростає прагнення вести бізнес так, щоб вирішувати екологічні проблеми». За її словами, ООН відіграє вкрай важливу роль в цьому процесі. «Ми розповідаємо про найбільш вдалі заходи, спонукаємо до дії і служимо містком між урядами, громадянським суспільством і приватним сектором», – підкреслила Мсуя.
Свій звіт в ЮНЕП випустили напередодні засідання Асамблеї по навколишньому середовищу, яка відбудеться цього місяця. В ООН відзначають активізацію введення заходів щодо вирішення екологічних проблем. Індія, наприклад, взяла на себе зобов'язання повністю відмовитися від одноразової продукції з пластика до 2022 року, а заходи в рамках Дня довкілля дозволили достукатися до сотень мільйонів людей по всьому світу і розповісти їм про наслідки потрапляння пластикових відходів у води світового океану.
ЮНЕП у співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я провели першу глобальну конференцію з питань забруднення повітря. Різні програми, розроблені експертами, допомагають країнам впоратися з цією проблемою, в тому числі за допомогою впровадження електромобілів і підвищення якості палива.
Щорічно в світі викидають 1,3 млрд тонн продуктів харчування. У ЮНЕП пропонують скоротити обсяги відходів за допомогою найпростіших заходів, наприклад, змінивши умови зберігання продуктів.
У доповіді наведено конкретні випадки, коли проект ЮНЕП дозволив країні поліпшити екологічні показники. Наприклад, в той час як, в ряді країн викидають третину продуктів харчування, а також вироби з пластику, паперу і металу, в Німеччині та Південній Кореї переробляється половина відходів, які завдяки сучасним технологіям знаходять друге життя.
У приморському курортному містечку Агаба в Йорданії готелі і ресторани щодня викидали до 150 тонн сміття. В рамках програми, яку підтримали ЮНЕП і Євросоюз, експерти провели аудит в найбільших з них. Прості заходи – такі як перегляд меню і умов зберігання продуктів, а також використання в кафетеріях тарілок меншого розміру допомогли скоротити обсяги відходів, які викидаються на чверть.
Екологічні методи обігріву та охолодження приміщень, заходи з охорони зникаючих видів тварин та біорізноманіття, захист озонового шару – в доповіді розповідається про широкий діапазон діяльності ЮНЕП, яка допомагає зберегти нашу планету. Організація отримує фінансування з різних джерел, включаючи регулярний бюджет ООН.

AddThis Social Bookmark Button