Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

У Великобританії запущено робота-акулу, який допоможе боротися зі сміттям на прибережних територіях

В Ілфракумській гавані в північній частині графства Девон (Великобританія) був запущений автономний морський робот WasteShark для очищення прибережних вод від пластикового сміття. Як стверджують розробники, пристрій не забруднює навколишнє середовище і не становить загрози для дикої природи. Про це повідомляє +1 з посиланням на The Independent.

 

Прообразом для робота, створеного голландською компанією RanMarine, стала китова акула — один з найефективніших у природі поглиначів морської біомаси. Долаючи відстань до п'яти км за один заплив, робот може збирати до 60 кг сміття. Працюючи п'ять днів на тиждень, пристрій здатний очищати водні шляхи від 15,6 т відходів щороку.
WasteShark програмується таким чином, щоб проходити через найбільш забруднені ділянки. Шлях відстежується пошуковими системами і регулюється дистанційно. Крім того, пристрій оснащений спеціальними датчиками для збору даних про якість води, глибину та погодні умови, і, крім пластика, може поглинати деякі види водоростей.
«Ми сподіваємося побачити наш дрон в містах та селищах — де б люди не жили на воді — по всьому світу», — наголосив комерційний директор RanMarine Олівер Каннінгем. Він упевнений, що WasteShark, який вже був запущений в п'яти країнах, є дешевим, ефективним і екологічним засобом для боротьби з морським сміттям.
Запуск пристрою у Великобританії є частиною спільної роботи Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) і кампанії Sky Ocean Rescue, спрямованої на захист спеціально охоронюваних морських районів. Координатор британської морської програми WWF Дженні Оутс зазначила, що північні райони Девона є місцем розташування незвичайних берегових ліній та «будинком» для багатьох морських мешканців, але пластик руйнує ці території. На її думку, щоб скоротити кількість пластикових відходів, країні потрібні «серйозні системні зміни», але такі інноваційні технології, як WasteShark, також можуть надати відчутну допомогу.
Довідка: кампанія Sky Ocean Rescue, запущена в 2017 році, покликана надихнути людей внести зміни у своє повсякденне життя і відмовитися від пластикових виробів, а також знайти інноваційні рішення для боротьби із забрудненням Світового океану. В межах співпраці з WWF вона забезпечує захист понад 400 тис. км² морських територій в Європі.

AddThis Social Bookmark Button