Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Обережно – передвиборчі екологічні маніпуляції !

Перед виборами в Україні завжди активізуються різного роду маніпуляції і передвиборчі перегони - 2019 не виключення, а одна з найулюбленіших популістичних тем – ЕКОЛОГІЯ.  Політики, під час своєї каденції, не вирішують екологічні проблеми, але хочуть отримати підтримку виборців завдяки цьому питанню. Як повідомляють політичні експерти, використання напрямку «Екологія» для маніпулювання електоратом стало світовим трендом. 

Ця тематика обросла рядом проблемних питань: ядерні відходи, видобуток сланцевого газу, вирубка лісів, сміття та тощо. Втім, відсоток їх вирішення залишається низьким і по деяких питаннях немає навіть конкретних шляхів їх вирішення, а в окремих випадках їх вирішувати і не збираються.

У своїх звітах до ГО «Рада з екологічної безпеки» екологічні експерти повідомляють, що до них звертаються політичні сили з проханнями «підсилити екологічні напрямки» їхньої передвиборчої програми, а на справді додати популізму. Таким чином в Україні, згідно зі світовим трендом, екологію використовують як спосіб нарощування електорату. Як правило, кандидати в президенти чи депутати не мають екологічної освіти і не мають досвіду роботи в екологічній сфері. Тому вони навіть не знають, з чого почати, а як що вони і намагаються це зробити, то це виглядає недолуго і непрофесійно. 
У окремих регіонах, де екологічна тема надпопулярна ( Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь) там кандидати, які підіймають екологічні теми, отримують максимальний електоральний дивіденд.
"Я хороший. Я дбаю про довкілля!". 
А далі можна нічого й не робити, головне – пообіцяти!
Екологічна турбота політиків – це не є погано, але маніпуляція в тому, що насправлі вони не виконують свої обіцянки, бо їх турбує більш за все власне збагачення. 
Як ми, представники ГО «Рада з екологічної безпеки», повідомляли раніше, у своїх передвиборчих заявах конкретизували свої дії відносно вирішення екологічних проблем такі кандидати в президенти, як: Юлія Тимошенко та Ігор Смешко. І в останній час активно долучилися до екологічної тематики і Анатолій Гриценко та Ігор Шевченко. Ми і надалі будемо слідкувати за заявами кандидатів у президенти незважаючи на їх партійну приналежність та підтримаємо будь якого політика, який виконує свої обіцянки у вирішенні проблем екологічної безпеки.

Вибори не за горами, панове! Робимо висновки!

AddThis Social Bookmark Button