Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

30 березня — Година Землі !

Всесвітня кампанія Година Землі 2019 відбудеться у суботу 30 березня 2019 року о 20:30 год.  Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

 

 

Годину Землі було започатковано у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.
Мета Години Землі: привернути увагу кожної особистості, кожної організації, кожної спільноти – свідомих і соціально відповідальних громадян до екологічних проблем нашої Планети, закликавши жителів до активних дій з боротьби щодо марнотратного споживання природних ресурсів. Година Землі – це всесвітній заклик до дій!
Чому варто взяти участь в «Годині Землі»?
Попри те, що акція має символічний характер, це — абсолютно реальний заклик людству. За даними Всесвітнього фонду дикої природи, якщо ми не будемо нічого змінювати, то «ера загального споживання» і байдужість до навколишнього середовища можуть призвести в 2050 році до нестачі їжі (адже третину продуктів людина просто викидає), до зникнення цінних видів деревини і риби, а також до постійних посух і повеней.
Звичайно, такий сценарій — не кінець світу. Вчені вже пропонують замість риби їсти медуз і ходити по вулиці в респіраторній масці. Але чи будуть такі умови комфортні нам і майбутнім поколінням? При цьому варто врахувати прогнози ООН, згідно з якими через тридцять років на Землі житиме більш як дев'ять мільярдів чоловік (тобто населення планети збільшиться на третину).

Що може змінити відключення світла всього на годину?

Надзвичайно, проте майже 70% всього навантаження на планету доводиться на звичайні домогосподарства. При цьому «екологічний слід» кожної людини постійно збільшується - ми регулярно купуємо продукти в пластиковій упаковці, нераціонально витрачаємо воду та їздимо до магазину на автомобілі, посилюючи тим самим парниковий ефект. Тому в середині XXI століття для світу в цілому вчені прогнозують зростання частоти аномальних температур і опадів у 2-3 рази.
Навіть при вдалому розвитку подій до 2050 року від кліматичних проблем, пов'язаних з водою (посухи, опустелювання, повені, шторми, підтоплення низинних територій), будуть страждати 300-500 мільйонів чоловік, а при несприятливому розвитку подій - 3 мільярди (а це кожен третій до 2050 року).

Закликаємо 30 березня 2019 року о 20:30 взяти участь у кампанії Година Землі-2019 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину, адже це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.

AddThis Social Bookmark Button