Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася конференція присвячена святу «День працівників ракетно-космічної галузі України»

12 квітня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася конференція присвячена святу «День працівників ракетно-космічної галузі України», в якій ГО «Рада з екологічної безпеки» прийняла участь, як співорганізатор.

 

Складно уявити сучасне життя без відкриттів, які вчинили люди, які працюють у космічній галузі. Ми захоплюємося відважністю і сміливістю цих людей, розмірами й технічним оснащенням апаратів, які підкорюють космос. Завдання, які стоять перед працівниками ракетно-космічної галузі, повною мірою відповідають духу нового тисячоліття і потребам стратегічного розвитку України як сучасної високотехнологічної держави.

Незважаючи на постійне недофінансування та відсутність замовлень на свої послуги з боку держави, українські космічні підприємства все ще займають почесні позиції у світовій космонавтиці. У нашої країні все ще немає можливості незалежного виходу в космос тому сьогодні на орбіті нашої планети представлено всього два досить примітивних супутника від України, "обслуговуючих" суто освітні інтереси студентів столичного "КПІ". 
Першим і поки що єдиним космонавтом незалежної України є Леонід Каденюк, який пішов з життя 31 січня 2018 року. Україна зацікавлена в тому, щоб продовжити розпочаті більше 20 років тому назад експерименти Леоніда Каденюка в космосі у сфері космічної ботаніки та біології.
Це перспективний напрямок для всіх країн, які зацікавлені в тривалих космічних місіях. Тим більш, що останнім часом активно говорять про реалізацію польотів на Марс, Місяць, а це дуже тривалі перельоти де необхідно буде швидко вирощувати рослини для харчування космонавтів. Все це перспективний напрямок космічної ботаніки і тому його необхідно вивчати. 
Звісно на цьому урочистому заході не могло обійтись без нагород. Від ГО «Рада з екологічної безпеки» був нагороджений Матвєєв Анатолій Францевич відзнакою «Зірка космонавта Л.Каденюка» за вагомий внесок у розвиток космічної галузі України. 
Ми впевнені що завдяки таким людям, які є фанатами свого діла у гарному сенсі, космічна галузь у нашій країні буде піднята знов гідний рівень та займе вищі щаблі у світових рейтингах космічних держав.

AddThis Social Bookmark Button