Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Ганебний день українського парламенту

Голова Верховної Ради Андрій Парубій на ранковому пленарному засіданні в п'ятницю оголосив про припинення діяльності парламентської коаліції "Європейська Україна".

 

 

 

"Сумна новина. З огляду на заяву голови депутатської фракції політичної партії "Народний фронт" про вихід фракції з коаліції та у зв'язку з цим припинення діяльності коаліції повідомляю, що сьогодні коаліція депутатських фракцій "Європейська Україна" у Верховній Раді VIII скликання припинила свою діяльність. І давайте визнаємо: це була хороша коаліція. Вітаю, колеги, усіх зі спільною роботою", - оголосив Парубій з трибуни парламенту. 
Український народ змушений наглядати за цими ганебними діями «Верховної зради». Ці дії підкреслюють їх жадобу до влади та можливість ще більш часу залишитись біля своїх корупційних схем, а також завдати шкоди Президенту В. Зеленському. Якщо народні обранці мали хоча б малу частку відповідальності перед українським народом, то вони б змусили спікера Парубія оголосити про саморозпуск. 
Але «циркова вистава» на цьому не закінчилась. Після пана Парубія під час питань до Уряду, згідно порядку денного, на «арену» вийшов В.Гройсман, який не робив щорічний звіт на протязі трьох років, нехтуючи Конституцію України, перед народом України про роботу Кабінету міністрів та почав повчати обранців «як треба жити». При цьому його особисті дії викликають більш питань ніж відповідей (роздача документів народним депутатам, вуличні рекламні борди) і все це за підписом «Уряд Гройсмана». 
Можливо десь у світі і є така країна під назвою Гройсман, а український народ знає, що в нього є Уряд України, яким керує Прем’єр-міністр України. Це є приводом звернути увагу правоохоронних органів за розкрадання державних коштів на почавшуюся особисту передвиборчу кампанію В. Гройсмана. 
Український народ визнає, що не за горами той час, коли остаточно зникнуть всі ці провладні хапуги и до влади прийде нове покоління політиків, які в першу чергу будуть думати про державу, а не про особисті кишені.
Слава Україні!

AddThis Social Bookmark Button