Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Тарифи на послуги поводження з побутовими відходами - на контролі у Держпродспоживслужби

Законодавчими нововведеннями у сфері житлово-комунальних послуг передбачені суттєві зміни на ринку поводження з побутовими відходами, серед яких - остаточне закріплення повноважень щодо поводження з побутовими відходами за органами місцевого самоврядуванням. При цьому, у сфері ціноутворення головна мета реформи полягає у забезпеченні встановлення прозорих тарифів на вивезення, перероблення і захоронення побутових відходів, які мають дорівнювати якості послуги.

 

За 4 місяці 2019 року фахівцями Головних управлінь територіальних органів Держпродспоживслужби проведено 25 перевірок суб’єктів господарювання, що надають населенню послуги зі збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів у 13 областях України. За результатами 21 перевірки встановлені порушення норм законодавства, зокрема включення до собівартості надання цих послуг завищених витрат, справляння плати з населення за тарифами, що перевищують встановлені органами місцевого самоврядування або взагалі не затвердженими в установленому порядку відповідними уповноваженими органами.
Відтак, Головними управліннями Держпродспоживслужби у областях винесено 15 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій до порушників державної дисципліни цін, 16 суб’єктам господарювання надано приписи щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, у яких, зокрема вимагалося сформувати згідно з чинним законодавством економічно обґрунтовані тарифи на послуги поводження з побутовими відходами та подати на встановлення до органів місцевого самоврядування, а також здійснити відповідні перерахунки споживачам цих послуг. Таким чином, сума коштів, що підлягає поверненню споживачам послуг з поводження з побутовими відходами за 4 місяці ц. р. складає 1,9 млн гривень.
Наразі 6 суб’єктів господарювання вже повідомили територіальні органи Держпродспоживслужби про виконання приписів, у тому числі в частині повернення споживачам послуг з поводження з побутовими відходами коштів у сумі 381,4 тис. гривень.

 

AddThis Social Bookmark Button