Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

В ООН віщують кінець прав людини через клімат: багаті куплять найкращу частину Землі для себе

Якщо людство не зупинить глобальне потепління, то зіштовхнеться зі своєрідною кліматичною дискримінацією. Світу все більше загрожує «кліматичний апартеїд», в якому багаті будуть платити за втечу від спеки й голоду, спричинених посиленням екологічною кризою. А в цей час решта людства буде страждати.

 

 

Про це йдеться у звіті експерта ООН з прав людини. Як пише The Guardian, спеціальний доповідач ООН з питань надзвичайної бідності й прав людини Філіп Алстон стверджує, що наслідки глобального потепління дуже вірогідно підірвуть не лише основне право на життя, воду, їжу і житло для мільйонів людей, а й знищить демократію і верховенство закону.

При цьому він розкритикував «досить неадекватні кроки» від самого ООН, країн світу, неурядових організацій і бізнесу, наголосивши, що всі зусилля «непропорційні до рівня гостроти й суворості загрози». Його звіт для ради з прав людини міжнародної організації говорить: «Права людини можуть не вижити того перевороту, який наближається». Звіт Алстона з кліматичних змін і бідності буде формально представлений в Раді з прав людини у Женеві у п’ятницю. В ньому сказано, що найбільший вплив кліматичних змін відчують на собі ті, хто живуть в бідності. Багато хто втратить доступ до їжі й питної води. «Зміна клімату загрожує перекреслити останні 50 років прогресу в розвитку, підвищенні здоров’я у світі й скороченні бідності», - сказав Алстон. На країни, що розвиваються, припаде 75% наслідків від кліматичних змін, хоча найбідніша частина населення Землі відповідальна лише за 10% викидів вуглекислого газу.
«Водночас демократія і верховенство закону, а також широкий спектр громадянських і політичних прав теж під загрозою. Ризик зростання суспільного невдоволення, зростання нерівності й навіть підвищення рівнів позбавлення серед деяких груп, стане стимулом для націоналістів, ксенофобів, расистів й інших реакціонерів. Підтримувати збалансований підхід до громадянських і політичних прав буде надзвичайно важко», - йдеться у звіті. «Ми ризикуємо потрапити в сценарій «кліматичного апартеїду, в якому багаті будуть платити, щоб втекти від перегрівання, голоду і конфліктів в той час, як решта світу буде покинута страждати», - сказав Алстон.

AddThis Social Bookmark Button