Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Остаточні результати Позачергових виборів народних депутатів України будуть незабаром, але окремі висновки зробити вже є можливість.

У цій гонці за місце під куполом Верховної Ради кандидати креативили як могли. Важковаговики діяли перевіреними методами, а «нові обличчя» намагалися застосувати нестандартні підходи до свого піару і ця ідея була сприйнята виборцями. Суспільству набридли порожні обіцянки та очікування світлого майбутнього, тому завдяки авторитету однієї людини український парламент ІХ скликання буде мати монобільшість. 


Купа шахраїв та пройдисвітів, які прийшли до влади на хвилі Майдану, опинилися біля розбитого корита. Насаперед згадаємо порошенківську креатуру Гройсмана, який від цього постійно відхрещуєтся на всіх телеефірах. Ще один комічний персонаж, «фальшивий голос Майдану» - чиновник від культури Євген Нищук, з яким пов’язані корупційні схем из державними закупівлями у галузі культури. 
І, звісно, дуже відома особистість в українському політикумі Остап Семерак, який прибуваючи на державній посаді не гнушався разворовувати державні кошти і продавати ліцензіі та дозволи набиваючи власні кишені прикриваючись турботою про екологію, який також балотувався як мажоритарник у Львівській області і «пролетів як фанера над Парижем» на теренах своєї малої Батьківщини. Це була дуже потужна оцінка його земляками внеску на благо українського народу. 
Всі ці «мильні бульбашки» складали кістяк корупційної влади Петра Порошенка. І почавши розбігатися як пацюки з тонучого човна і зробивши новий політичний проект «Українська стратегія Гройсмана», заради уникнення кримінальної відповідальності, вони не змогли надурити виборця. 
Сподіваємося, що «бурхливій діяльності» команди Прем’єр- міністра дадуть гідну оцінку правоохоронні органи і спецслужби, а, зі свого боку, актив ГО «Ради з екологічної безпеки» буде відстежувати хід подій та доводити до відома широкого загалу.

AddThis Social Bookmark Button