Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

НОВИЙ ПРЕДСТАВНИК УКРАЇНИ У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ АКАДЕМІЇ НАУК, МИСТЕЦТВ І ЛІТЕРАТУРИ

Наприкінці серпня відбулося чергове засідання генерального секретаріату Європейської академії наук, мистецтв і літератури (ЄАНМЛ) в Парижі. Ця поважна установа, заснована майже 40 років тому під егідою Сенату Франції та ЮНЕСКО, має на мeті розширення зв’язків поміж науковою і мистецькою сферами людської діяльності задля пошуків відповідей на глобальні виклики для сучасного суспільства. Така масштабна діяльність видається можливою з огляду на винятковий склад ЄАНМЛ: понад 40 лауреатів Нобелівської премії з різноманітних галузей, дійсні члени понад 55 Національних академій із численних країн, об’єднані в Комітет вищих інституцій, а також Почесний комітет, у роботі якого беруть участь відомі громадсько-політичні й культурні діячі, а також представники міждержавних установ високого рівня.

 

Першим Президентом ЄАНМЛ став видатний французький фізик і шанувальник художнього слова Реймон Додель, нині ж установу очолює почесний професор Лондонського королівського коледжу, колишній президент «Євронауки» і талановитий поет Жан-Патрік Конрад. Генеральним секретарем ЄАНМЛ від самого її заснування залишається відома художниця і мистецтвознавець, кавалер Ордена Почесного Легіону Ніколь Лемер д’Аґаджіо. Серед знакових подій, організованих Академією останнім часом, – міжнародні колоквіуми, присвячені питанням наукової етики та міжкультурного діалогу, проблемам екології та медичного забезпечення у середземноморському регіоні, тенденціям урбаністичного розвитку на Шанхайському форумі, міжнародного руху з боротьби з ВІЛ-інфекцією, поважні літературно-мистецькі заходи тощо.
Втішно, що за рекомендацією дійсного члена ЄАНМЛ, Почесного консула України в Чорногорії Предрага Міловича цього року до лав Академії прийнято нового представника України Сергія Миколайовича Орєхова, відомого науковця і громадського діяча, доктора юридичних наук, знаного фахівця з питань правового регулювання навколишнього екологічного середовища в країнах Євросоюзу. Генеральний секретаріат ретельно вивчив і відзначив заслуги новообраного члена ЄАНМЛ і висловив надію на формулювання та реалізацію спільних наукових, організаційних і культурних проектів, спрямованих на збереження екологічних систем, зауваживши, що ця діяльність набуває дедалі актуальнішого забарвлення з огляду на численні виклики, які стоять у цій сфері як перед Україною, так і перед європейським співтовариством, а отже – вимагають спільних рішучих дій.
Генеральний секретаріат передав пану Орєхову запрошення на ювілейну сесію ЄАНМЛ з нагоди 40-річчя, що відбудеться наприкінці січня наступного року в Сенаті Франції, де планується низка наукових і культурно-мистецьких заходів, серед яких особливе місце відведено саме проблемам збереження систем навколишнього середовища, адже ця тема давно й активно розробляється в межах міжанродних академічних проектів.

AddThis Social Bookmark Button