Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Зараз в суспільстві існує соціальна напруга повязана з питанням щодо зняття мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення тому, що українська земля це один з стратегічних активів України

Відповідно до частини першої статті 14 Конституції України земля проголошена основним національним багатством, яке перебуває під особливою охороною держави. Землі сільськогосподарського призначення – найбільш важлива і значна частина земель України. В Земельному кодексі України, а саме пунктами 14, 15 Розділу Х "Перехідні положення" встановлено заборону на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Зазначеними положеннями встановлено, що вказана заборона знімається з 1 січня 2020 року, але не раніше набрання чинності Законом України "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

Часу залишилось обмаль. Тому зараз активізувалася олігархічна верхівка та її «риби-прилипали», які хочуть за безцінь скупити радючі українські землі, а деякі тільки легалізувати своє володіння землею, яку вкрали, завдячуючи незаконним схемам. А саме головне у цьому питанні - це зацікавленість діючої влади.
Олексій Мушак, який є Радником Премєр-міністра Гончарука і має двоюрідного брата Андрія Веревського - власника одного з найбільших агрохолдингів країни — «Кернел»( земельний банк компанії більш ніж 600 тис. га.).
Айворас Абромавичюс - Генеральний директор Державного концерну концерну«Укроборонпром». Дружина якого Катерина Рибаченко - Генеральний директор «Агро-Регіон»(в розпорядженні 35 тис.га земель) , а також представляє інтереси шведської інвестиційної компанії «EastCapital».
І такі державники будуть лобіювати інтереси у вирішенні земельного питання на користь українського народу? Ні. Вони є зацікавленою стороною і тому агітують за продаж земель сільськогосподарського призначення.
А що робити громадянам, які не отримали свій земельний пай у кількості 2 га. землі? А скільки сотень гектарів землі отримані корпораціями за договорами оренди від громадян, які вже померли? Таких питань дуже багато.
Як пише «The Guardian», спеціальний доповідач ООН з питань надзвичайної бідності й прав людини Філіп Алстон у своєму звіті для Ради ООН стверджує що, наслідки глобального потепління дуже вірогідно підірвуть не лише основне право на життя, воду, їжу і житло для мільйонів людей, а й знищить демократію і верховенство закону.

Вивчив та проаналізував ситуацію, яка склалася
навколо питання щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, фахівці ГО «Рада з екологічної безпеки» пропонують:
- провести аудит всієї землі сільськогосподарського призначення на підставі якого зробити звіт у якому зазначити – хто, на яких підставах володіє землею з зазначенням площі;
- зробити Єдиний державний банк земель України;
- тільки громадянин України має право отримати у довгострокове володіння на правах оренди, за умов цільового використання, землі сільськогосподарського призначення.

Ні Президент, ні Народні депутати, а український народ є єдиним господарем на своїй Богом даної землі і зробити розпродаж нашої землі купкі олігархів-латифундистів ми не дамо.
Слава Україні! Героям слава!

AddThis Social Bookmark Button