Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Форум Єдності - відкритий діалог між суспільством та владою на тему миру в Україні

30 жовтня у Маріуполі відбувся “Форум єдності”, що зібрав представників влади та громадськості, які обговорювали способи досягнення миру в країні та шляхи повернення територій Донбасу та Криму, їх реінтеграцію! Участь у форумі також взяв керивнік Секретаріату ГО “Рада з екологічної безпеки” - Едуард Рябий.

Форум офіційно відкрив Президент України - Володимир Зеленський, який окреслив три основні етапи по досягненню миру на Донбасі та в Україні! В своїй промові Президент наголосив, що перший етап - це завершення гарячої стадії конфлікту і припинення вогню. Другий - примирення людей. Третій - реінтеграція!

 

Під час Форуму Єдності спікерами виступили - міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр освіти і науки Ганна Новосад, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, режисер Олег Сенцов, Сергій Сивохо - радник секретаря РНБО по реінтеграції та відновленню Донбасу, Матильда Богнер - Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.
Серед проблем та питань, які піднімали на Форумі були - проблеми інфраструктури, освіти, об'єднання громадян, питання компенсації! Також на Форумі обговорювали модель перехідного правосуддя та звісно екологічну ситуацію, яка складається на непідконтрольних територіях!

Зокрема, з останнім питанням, що стосується екології, та з пропозицією виступив представник “Ради з екологічної безпеки” - Едуард Рябий, який звернувся до Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні - Матильди Богнер. У своєму зверненні Едуард Рябий закликав місію ООН звернути увагу на критичну екологічну ситуацію на Донбасі через техногенно-небезпечні підприємства! У відповідь Матильда Богнер наголосила, що місія ООН робитиме все можливе, щоб тримати ситуацію під контролем.
Форум Єдності - це фактично перший захід, який об'єднав громадських діячів, представників влади та журналістів задля вирішення та обговорення проблемних питань по Донбасу та Криму в різних аспектах! ГО “Рада з екологічної безпеки” - продовжуватиме моніторити екологічну ситуацію на сході Україн! Адже будь-яку масштабну проблему подолати реально, якщо кожен робитиме свою справу!

  AddThis Social Bookmark Button