Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Сергій Орєхов зустрівся з представниками Хмельницької обласної організації партії

Лідер української партії «Зелена планета» зустрівся з представниками Хмельницької обласної організації української партії «Зелена планета»

30 серпня 2012 року відбулася робоча зустріч лідера української партії «Зелена планета» Сергія Орєхова з представниками міських і районних організацій партії Хмельницької області.

 

На початку зустрічі Сергій Орєхов звернувся до всіх присутніх: «Життя складається з простих і близьких нам понять: це наша сім'я, наші діти, наші рідні і близькі, наш будинок, наше господарство. Це чисте повітря, чиста вода, якість продуктів. Ми йдемо у владу не заради влади, а заради кращого сьогодення і майбутнього українського народу, маючи нові розумні і вільні погляди. Наша партія бачить шлях до поліпшення ситуації в Україні у вирішенні проблем екології: екології життя, екології довкілля, екології виробництва, в цілому екології душі і виховання високої екологічної культури нації».

Діяльність партії «Зелена планета» спрямована на вирішення певних стратегічних питань, які є сьогодні актуальними для жителів Хмельницького обласного центру. Ідеологія її збігається з побажаннями та запитами виборців. Адже, представники партії не обіцяють, що вже завтра вирішать всі проблеми із шкідливим виробництвом, неякісними товарами та послугами, але гарантують, що докладуть максимум зусиль для вирішення екологічних, соціальних та економічних проблем.

Оскільки основні напрямки діяльності та проблемні питання, які підіймаються партією «Зелена планета», знаходять відклик у душі кожного - депутатська група «За добробут хмельничан» у повному складі увійшла до Хмельницької обласної організації Української партії «Зелена планета».

Керівник обласної організації Кипятков В.А. звернувся до всіх однопартійців: «Ми об’єдналися для того, щоб поліпшити життя хмельничан, гарантувати їм гідну заробітну плату і правовий захист для всіх працездатних громадян, створити нові робочі місця, реформувати систему охорони здоров'я з

метою підвищення якості та доступності медичних послуг, реформування системи опіки та піклування».

На зустрічі представників партії «Зелена планета» обговорювалися найгостріші екологічні проблеми, які хвилюють хмельничан, а це:

- забруднення водних ресурсів неочищеними зворотними водами житлово-комунального комплексу через незадовільний стан очисних споруд;

- відсутність коштів на утилізацію хімічних засобів захисту рослин;

- недостатнє фінансування заходів для вирішення комплексу проблем щодо поводження з ТПВ (тверді побутові відходи);

- накопичення 537 т. непридатних, заборонених до використання ХЗЗР (хімічних засобів захисту рослин), які складають групу небезпечних відходів для навколишнього середовища.

Керівник Хмельницької обласної організації Української партії «Зелена планета» Кипятков В.А зазначив : «Ми вважаємо, що нашій області необхідна сучасна ринкова економіка з ефективним державним регулюванням завданням якого є забезпечення соціальної рівності.»

Лідер партії Сергій Орєхов наголосив: «Позитивним моментом є те, що з моменту формування районних штабів, до лав партії вливаються нові зацікавлені люди, які ніколи не цікавились політикою. Це підтверджує настільки всім близькі ті питання і проблеми, на вирішення яких спрямована діяльність нашої партії».

Керівництво партії розуміє, що для того аби захистити інтереси суспільства і кожного окремого громадянина необхідно досягти гармонії нормативного права з розвитком навколишнього середовища. Українська партія «Зелена Планета» захищає інтереси всієї української нації в цілому, її головні цінності - свобода, рівноправність, повага прав особистості.

 Terrance Mitchell Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button