Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИМ ДОСЛІДЖЕННЯМ

СЕРГІЙ ОРЄХОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК, МИСТЕЦТВ І ЛІТЕРАТУРИ У ПАРИЖІ

24 січня 2020 у Паризькому центрі Польської академії наук відбулися щорічні збори членів Європейської академії наук, мистецтв і літератури. Зустріч була ювілейною – академія, що об'єднує провідних науковців, митців і діячів культури з усього світу, в тому числі 72 нобелівських лауреата, була заснована рівно 40 років тому. У ході засідання члени академії обговорили стратегію роботи на найближчі роки, прийняли нових членів та вручили нагороди академії за особливі заслуги.

Особливо президія академії відзначила діяльність Сергія Орєхова – доктора юридичних наук, адвоката, голови Міжнародної громадської організації «Рада екологічної безпеки».

Сфера екології входить у широкий спектр проблем, пов'язаних зі сталим розвитком та діяльністю ЮНЕСКО – головною партнерською організацією Європейської академії наук, мистецтв і літератури (далі – ЄАНМЛ). За заслуги перед ЄАНМЛ Сергій Миколайович Орєхов був удостоєний Почесної медалі академії.

 

За словами С. Орєхова, «заснована Платоном у IV столітті до нашої ери Академія проіснувала без малого 800 років, поклавши початок цим поважним установам по всьому Середземномор'ю. Європейська академія наук, мистецтв і літератури, створена відомою художницею і істориком науки Ніколь Лемер д'Агаджіо, гідно продовжує традиції тієї першої академії. Там обговорювали і приймали до уваги все, не випускаючи з уваги жодного факту і явища, і в ЄАНМЛ у гармонійному синтезі з'єднуються і розглядаються усі науки та мистецтва ».

 Міжнародна громадська організація «Рада екологічної безпеки» в особі С. Орєхова висловила готовність підставити ЄАМНЛ плече підтримки у реалізації різних проектів. Як справедливо зазначив Сергій Миколайович Орєхов під час свого виступу, «йдеться у першу чергу про міждисциплінарний напрямок, адже за міждисциплінарними проектами майбутнє. Більшість Нобелівських премій у наукових галузях за останні роки вручали саме за міждисциплінарні дослідження ».

Міждисциплінарність вкрай важлива для екології. Спільно, – зазначив С. Орєхов, – «Рада екологічної безпеки» і ЄАНМЛ зможуть здійснити чимало проектів для подолання цих проблем. Зокрема, він висловив упевненість, що відкриття нового центру академії в місті Грасс (Франція) у травні 2020 року покладе початок новій, екологічній сторінці історії ЄАМНЛ.

 

«Наука, освіта, культура – базис будь-якої держави, будь-якого суспільства, будь-якої цивілізації. І тільки об'єднавши зусилля вчених, діячів культури, митців і педагогів з Заходу й Сходу, Півдня і Півночі ми зможемо привести людство до ідеалів, описаних Платоном і Кампанеллою», – зазначив С. Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button