Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

ДБР повідомило про десятки обшуків у Держлісагентстві та лісництвах Житомирщини

В ДБР наголошують, що йдеться про завдані державі збитки від незаконних порубок деревини на суму понад 6 мільйонів гривень. За місцями розташування територіального органу та центрального апарату Держлісагентства, а також в лісництвах Житомирської області проводяться 35 санкціонованих обшуків. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Слідчі центрального апарату ДБР повідомили про підозру чотирьом лісничим ДП «Олевське лісове господарство» - службові особи підозрюються в розтраті майна в особливо великих розмірах, вчиненій групою осіб. Встановлено, що працівники лісгоспу у змові з службовими особами спеціалізованого лісозахисного підприємства та територіального органу Держлісагентства під час відведення насаджень у санітарні рубки вносили недостовірні відомості до документів. «На лісових ділянках, які відводились в рубку, був значно більший запас деревини в порівнянні з офіційно заявленим в матеріалах. Її в подальшому було незаконно зрубано та реалізовано за готівку суб’єктам господарювання, в тому числі експортерам пиломатеріалів», - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що внаслідок незаконних порубок деревини, за попередніми підрахунками, державі завдано збитків на суму понад 6 млн грн. «Зараз слідчі ДБР спільно з прокурорами Офісу генерального прокурора проводять 35 санкціонованих обшуків за місцями розташування лісгоспу, його лісництв, спеціалізованого лісозахисного підприємства, територіального органу та центрального апарату Держлісагентства, а також у місцях проживання та інших об’єктах нерухомості посадових осіб державної лісової охорони», - наголосили в ДБР. Також повідомляється, що обшуки проводяться за місцями проживання підприємців-лісозаготівельників та здійснення лісопереробки, у ході яких вже задокументовано причетність фігурантів справи до протиправної схеми. За даними ДБР, під час обшуку території однієї з лісопереробок виявлено 600 куб. м. ліквідної деревини породи «сосна» без документів про її законне походження на момент проведення слідчої дії.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс генпрокурора, оперативний супровід - Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України, додали в ДБР.

AddThis Social Bookmark Button