Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Відкритий лист до Влади

МГО «Рада з екологічної безпеки» в черговий раз звертається до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова з приводу стратегічного ставлення до вирішення проблем, існуючих у державі, які виникли останнім часом, а саме:

- необхідність проведення повного аудиту діяльності Міністерства екології за період 2014-2019 років.

При проведенні аудиту особливу увагу потрібно акцентувати на розкраданні та нецільовому використанні державних коштів, роздачі сумнівним структурам ліцензій на видобуток корисних копалин.
Якщо українські правоохоронні органи вважають «абсолютно обгрунованим» видачу ліцензій фірмі, яка зареєстрована в офшорній зоні з уставним капіталом у 450 доларів на ім’я молодої дівчини для видобутку бурштину на території лісів у 500 Га, тоді виникають побоювання щодо компетентності сьогоднішньої влади або її причетності до корупційної складової. Нажаль це не поодинокі випадки.

- об’єднання Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства екології та природних ресурсів у одне єдине - Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

Міністерство екології і природних ресурсів забезпечувало екологічну безпеку. Якби пріоритетом була екологія, і де-юре, і де-факто, тоді це були б позитивні зміни, а віддавши перевагу енергетиці, це хибний крок. Враховуючи, що видобутком копалин займаються олігархи та належні їм фірми стає зрозумілим, що «вирішувати питання» щодо отримання необхідних ліцензій та «закривання очей» на екологічні злочини буде зручніше в одному державному органі. Ліцензію для видобутку надр на ділянку 500 га з деревами, яким 20-30 років, отримали. Кругляк(а хто його враховував?) та бурштин продали. Землю не треба рекультивувати – ні хто «ні зверне увагу». Тільки прибутки. На думку приходить класична фраза : «Жить хорошо! А хорошо жить еще лучше!».

МГО «Рада з екологічної безпеки» всіляко підтримує керівництво України щодо позитивних кроків по реформуванню нашої держави та вважає за необхідне у разі помилкових дій влади не відмовчуватись, а вносити фахові корективи.

AddThis Social Bookmark Button