Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

В ООН розповіли про посилення глобального потепління

Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) опублікувала нову доповідь, автори якої попереджають про небезпечні наслідки зміни клімату, таких як підвищення температури на суші і в океані, підвищення рівня моря і танення льодовиків. Доповідь була представлена 10 березня на прес-конференції в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем і главою ВМО Петтері Талас.

Як повідомляють «Новини ООН», доповідь нагадує про те, що 2019 рік став другим найспекотнішим роком за всю історію інструментальних спостережень, яка налічує 170 років. Починаючи з 1980-х років, кожне наступне десятиліття було теплішим, ніж будь-яке попереднє.
Нові дослідження вказують на те, що в 2019 році концентрація парникових газів продовжувала зростати. Як зазначив Генеральний секретар ВМО Петтері Таалас, зростання рівня парникових газів означає, що планета буде продовжувати нагріватися. Синоптики вважають, що в найближчі 5 років, ймовірно, буде встановлений новий рекорд глобальної температури.
Автори нової доповіді підтверджують, що рівень моря підвищується все більш швидкими темпами, головним чином, через нагрівання морської води, а також танення найбільших льодовиків, наприклад, в Гренландії і Антарктиці. Все це загрожує затопленням прибережних зон і островів.
Екстремальна спека справляє все більший вплив на здоров'я людини. Наочні приклади тому – торішня спека в Австралії, Індії, Японії і Європі.
До того ж зміни кліматичних умов з 1950 року полегшують поширення вірусу денге. У 2019 року в світі спостерігалося значне зростання захворюваності на цю лихоманкою.
Зміна клімату і екстремальні метеорологічні явища є також однією з основних причин зростання голоду і серйозних продовольчих криз в усьому світі, а також сприяють зростанню числа кліматичних біженців.
Ще одна вкрай серйозна загроза, пов'язана з глобальним потеплінням, – виникнення природних пожеж. У кількох високоширотних регіонах, в тому числі в Сибіру і на Алясці, пожежі вже почастішали, спостерігалися пожежі і в деяких частинах Арктики, де вони є вкрай рідкісним явищем. У минулому році сильна засуха в Індонезії та сусідніх країнах викликала наймасштабніші пожежі за період після 2015 року.
Заява ВМО про стан глобального клімату в 2019 році містить інформацію, отриману від національних метеорологічних і гідрологічних служб, провідних міжнародних експертів, наукових інститутів і установ Організації Об'єднаних Націй.

AddThis Social Bookmark Button