Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Світ без людей

За оцінками французьких дослідників - близько мільярда жителів Землі зараз сидить в будинках на самоізоляції. Це майже сьома частина від усього населення планети. Природа починає відвойовувати території, які залишалися недоступні протягом десятиліть через вплив людини. Тварини виходять на вулиці, де 2 тижні тому був активний трафік. Повітря очищає через зупинку бізнесу і відсутність машин. Дивовижні кадри відродження планети - далі в сюжеті!

Столиця Чилі, Сантьяго. Населення становить більше 5 мільйонів чоловік. Вулицею розгулює дика пума. Тварина легко долає двометровий паркан для радості свідків.
В Індії дикі олені відвідали середмісто. А Уельс у Великобританії-  стада козлів. Тварини спокійно ходять серед покинутих машин. Через припинення паромного сполучення,  дельфіни повернулися на узбережжі Іспанії та Італії.
Зоологи пояснили: така поведінка тварин природно. Вони здатні швидко пристосуватися до нових умов. Більшість таких випадків говорять, що експерти там, де дика природа найближче до людини.
"Поява ж тієї пуми біля столиці Чилі не дивним з однієї простої причини. Тварини відчувають себе більш вільними і починають займати нові місця. А другий чинник - доступність їжі. Тому що людство не навчилася прибирати за собою. Тварин дуже часто тягне на сміттєвий бак і тому подібні. "
Хоча після завершення карантину, експерт попереджає, у людей можуть бути труднощі з висилки диких тварин.
"Якщо це велика тварина - безумовно. Якщо вона влаштується, щоб розмножуватися де-небудь поруч з людиною, вона буде захищати свого потомство."
Масова зупинка заводу в епіцентрах спалаху короновірусу привела до значного поліпшення якості повітря. Ось скріншоти з супутника до запровадження карантину в Китаї і після. Схоже на ситуацію в Італії та Іспанії. Вперше у звілненій від смогу Індії змогли побачити вершину Гімалаїв. Хоча кажуть екологи, у всьому світі ситуація це не поліпшить, тому що зміни надто короткострокові. Ще більше - карантин може нашкодити планеті.
"Зазвичай після скорочення навантаження одного і того ж бізнесу, потім йде пік навантаження, намагаючись встигнути і більш інтенсивне використання."
В Україні навіть короткострокового скорочення викидів не спостерігається. А в Дніпрі станція екомоніторингу сьогодні виявила погіршення якості повітря за деякими показниками в півтора рази.

AddThis Social Bookmark Button