Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

40 днів з дня загибелі Гончаренка В.І.

(11.09.2012 минає 40 днів з дня загибелі Гончаренка В.І.)


 Представники Української партії «Зелена планета» висловлюють щирі співчуття родині відомого українського еколога Володимира Гончаренко. Минуло 40 днів як серед нас не стало доброї, гідної та чесної людини. Своєю любов’ю до життя він прагнув зробити світ кращим.


 Трагічна загибель Володимира Гончаренка – неоціненна втрата для усієї країни, це випробування громадянського суспільства на міцність. Всі ми стали свідками того, як захищаючи навколишнє середовище і, відповідно, здоров'я людей, можна «нашкодити» чиємусь бізнесу, завадити чиїмось інтересам, позбавити когось запланованих надприбутків, а потім – розплатитися за все це власним життям.

 

«Ні в якому разі не можна допустити, щоб смерть цієї чудової людини, яка мужньо боролася за безпечне місце існування і розкриття значущої для суспільства інформації, залишилася особистою трагедією його родини та друзів. У ситуації, що склалася дуже важливо надати підтримку нашим однодумцям, які вимагають справедливості та прагнуть до реальної змін в екологічному середовищі України», – наголошує Лідер української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов.

Володимир Іванович Гончаренко був головою громадського руху «За право громадян на екологічну безпеку», керував асоціацією «Втормет», обіймав звання генерала-хорунжого міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке». На його адресу постійно надходили загрози. Адже, Володимир Іванович, як людина з активною громадською позицією, не боявся вголос говорити про результати своїх досліджень, про страшні злочини, які протягом років чинили проти екології України. Еколог піднімав такі незручні для Дніпропетровська запитання, як утилізація акумуляторів, автомобільних шин, проблеми міських кладовищ, наступаючих на житло , якість питної води.

27 липня Володимир Гончаренко на своїй останній прес-конференції оголосив інформацію про знаходження у Саксаганському районі Кривого Рогу 180 тонн хімічно забрудненого і радіоактивного металобрухту. Через чотири дні, після оголошення інформації, він був жорстоко побитий. Інцидент стався в 20 км від міста Дніпропетровська. Гончаренко їхав на дачу. За словами правоохоронців, він звернув з траси, але напереріз виїхала автівка. Уникнути зіткнення не вдалося, і тільки чоловік вийшов з машини, як отримав удари по голові.

У лікарні його негайно прооперували, але через два дні, не приходячи до тями, чоловік помер.

Сьогодні в українських реаліях будь-який захисник навколишнього середовища має всі шанси стати особистим ворогом впливової особи і його капіталів. Результати досліджень, які неодноразово оголошував Володимир Гончаренко стали на заваді не одному впливовому бізнесмену.

Нагадаємо, що представники УП «Зелена планета», на чолі з її лідером 16 серпня провели прес-конференцію, присвячену обговоренню екологічних проблем України та шляхів їх вирішення. На прес-конференції було оголошено звернення до Президента України Віктора Януковича, у якому члени партії закликали Главу держави взяти під особистий контроль розслідування у справі про вбивство Володимира Гончаренка. «Сьогодні це розслідування продиктоване інтересами національної безпеки. Ми за те, щоб смерть однієї людини не стала сигналом до подібної розправи над багатьма, хто має пряме відношення і професійно займається питаннями і проблемами екології. Володимир Гончаренко володів фактами, інформацією і незаперечною аргументацією щодо сфери екологічного стану країни, проблем енергетики, радіаційного та токсичного забруднення повітря, ґрунту та води. Крім того, він був членом партії «Зелена Планета», його вклад в її роботу високий, він неоціненний для однодумців», – говориться у зверненні.

Володимир Гончаренко зробив свій неоціненний вклад, він працював в ім’я країни, невимовний жаль викликала його утрата. Ми розуміємо, що час

неможливо повернути, але ми маємо змогу продовжити його справу – боротися за світле майбутнє України. Вклоняємо голови перед заслугами та добрим ім’ям Володимира Івановича. Вічна пам'ять!

 Michael Dickson Jersey
AddThis Social Bookmark Button