Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ «ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА» ДО УЧАСНИКІВ ГРОМАДСЬКОЇ ДИСКУСІЇ «ЧИ ЖИТИМЕ УКРАЇНСЬКА КНИГА ПІСЛЯ ВИБОРІВ»

Шановні організатори та учасники зібрання!

Перше за все, хочу наголосити, що проблема книгочитання і книговидання як невід’ємна складова цього процесу дуже близька Українській партії «Зелена планета». Наша головна програмна мета – боротьба із забрудненням навколишнього середовища, зокрема, із забрудненням інформаційного та духовного простору. Образно кажучи, мова йде про екологію душі українських громадян.

 

Перефразуючи відомий вислів щодо армії, зауважу: «Держава, яка не хоче друкувати власні книги, буде змушена читати книги інших країн». Що, власне, і відбувається. Ми не лише годуємо чужих книговидавців, але й втрачаємо нашу національну та культурну автентичність. А держава, громадяни якої не читають взагалі, приречені на поглинання сусідами в якості постачальників некваліфікованої робочої сили. Тому всі ми – і сьогоднішня влада, і влада прийдешня – повинні робити все від нас залежне задля відродження книгочитання та книговидання. Розробка і прийняття «Державної програми популяризації книги і книгочитання» – один із кроків, що вже давно на часі.

Всім відомо про світову економічну кризу, яка має суттєвий негативний вплив і на Україну. Але дієва підтримка національних книговидавців не може залишатися другорядною серед державних пріоритетів. Врешті решт, ми змогли на належному рівні провести в Україні чемпіонат Європи з футболу. На цю масштабну подію знайшлися і кошти, і державна підтримка. І бюджет це витримав. То хіба він не витримає певних добре прорахованих пільг для видавців і розповсюджувачів української книги?

Готовий запевнити: якщо виборці активно підтримають Українську партію «Зелена планета» на виборах до Верховної Ради, то парламентська фракція нашої партії обов’язково внесе конкретні законодавчі ініціативи щодо підтримки національного книговидання. «Зелена планета» ? це об’єднання освічених, цілеспрямованих людей. В нас вистачить і інтелектуального потенціалу, і наполегливості.

На сам кінець, хочу побажати учасникам дискусії наснаги і перемоги в їх шляхетних діях щодо відродження українського книгочитання і

книговидання. Але й не треба забувати, що шлях до перемоги – у дієвій співпраці і взаємопідтримці всіх громадян, яким не байдужа доля України.

З повагою,

Голова Української партії

«Зелена планета» С.Орєхов

 Jarius Wright Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button