Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

УТИЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНИХ ВІДХОДІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ: ЯК У КИЄВІ ПРАЦЮЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Більше тони медичних відходів утилізували на спеціалізованому підприємстві в Києві. Натепер це єдине місце в Україні з такими спеціальними можливостями. Медичні маски, захисні рукавички та халати там спалюють за надвисоких температур, бо тільки спалюванням можна остаточно знищити вірус та бактерії, які можуть залишатися на поверхні масок чи рукавичок

Дезінфікують приміщення цього підприємства регулярно. Знезаражують абсолютно все. Співробітники в повній амуніції. Вони безпосередньо контактують із медичним сміттям, яке сюди привозять у герметично запакованих контейнерах. Далі його спалюють. Один відчиняє, інший – закидає контейнер із непотребом.

"Як еколог розумію, скільки ми проблем принесли, і в майбутнє. Зокрема, те, що засоби захисту попадають на полігони. А це сотні років. Наша установка відповідає усім екологічним нормам, є система фільтрації", – розповів директор підприємства Сергій Дячук.
Це єдине місце в Україні, де утилізують медичні маски та рукавички. Ось у тій печі їх спалюють, а далі по ось цих трубах і виходять усі відходи. За температури мінімум 700 градусів маски, рукавички та халати згорають усередині печі. І це лише перший етап. Потім підвищують температуру до 1200 і допалюють повторно. Це вже точно вб'є будь-який вірус чи бактерію.
Минулого тижня спеціалізоване підприємство запрацювало. Нині спалили вже понад тонну медичних відходів.
"Мало того, що медичні відходи потенційно інфіковані, так зараз ще й всі бояться коронавірусу. Якщо всі відходи спрямувати на цю піч. Ну, це треба дивитися, може бути замало і треба буде якусь нову", – вважає еколог ТОВ "Центр екобезпеки та гігієни" Антон Пархоменко.
Поки що одна піч цілком справляється з кількістю столичних відходів. Контейнери з використаними засобами індивідуального захисту передають із київських супермаркетів та магазинів.
"У контейнер кидають маску. Потім вони забираються. Потім ми із центру екобезпеки, ми займаємось логістикою, забираємо їх, і перевозимо сюди на місце, де наші партнери його спалюють", – пояснив власник ТОВ "Центр екобезпеки та гігієни" Володимир Савойський.
Екологи просять не викидати маски та рукавички зі звичайними відходами, а приносити до пунктів збору медичного сміття. Такі точки поки що є у великих магазинах Billa та МЕТРО.

AddThis Social Bookmark Button