Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Ватикан оголосив Рік екології

Ватикан оголосив Рік екології, який буде приурочений до 5-річчя виходу енцикліки Папи Франциска «Laudato si», присвяченій «охороні спільного дому» – навколишнього середовища. Як повідомили у ватиканській дікастерії з цілісного розвитку людини, Рік екології офіційно розпочнеться 24 травня. В його програму включено цілу низку заходів і інших ініціатив, спрямованих на просування екологічної свідомості.

«Ми сподіваємося, що ювілейний рік і наступне десятиліття стануть часом благодаті Божої, справжнім досвідом кайроса (дії Бога в часі, що закликає до дії людини), «ювілейним» періодом для Землі, людства і всього творіння Божого», – заявили в дікастерії.

Тиждень «Laudato si», який проходив з 16 по 24 травня, включав низку семінарів і зустрічей, які – в зв’язку з пандемією коронавірусу – проходили в більш скромному форматі, ніж передбачалося спочатку. Проте організатори переконані, що екологічна енцикліка Аргентинського Папи може і повинна стати «моральним і духовним компасом», який дасть вірний орієнтир на шляху до більш гуманного, мирного і сталого світу.

24 травня, в день 5-річчя публікації енцикліки, опівдні за місцевим часом, у всьому світі прочитали спеціальну молитву за Землю і людство.

У червні Ватикан представить підготовлений кількома дікастеріями текст, в якому містяться конкретні вказівки щодо застосування принципів «Laudato si» у різних ділянках церковного життя.

З 1 по 4 жовтня заплановано «Час творіння» – період, у ході якого християни всього світу покликані піднести хвалу Богу і Його творінню.

Також запроваджено нову щорічну премію «Laudato si», знято документальний фільм по енцикліці, оголошений конкурс «Читати Біблію», який пройде в соціальних мережах.

В 2021 році дікастерія дасть старт семирічній програмі, у рамках якої сім’ї, єпархії, школи і університети присвятять себе роботі над інтегральної екологією у світі енцикліки «Laudato si».

У січні 2021 року в рамках всесвітнього економічного форуму в Давосі Ватикан проведе круглий стіл з екології.

Нарешті, в програмі Року екології – зустріч релігійних лідерів присвячених екології. Вона запланована на весну наступного року.

Рік завершиться науковою конференцією, музичним концертом і врученням перших премій «Laudato si ‘», лауреатами яких стануть люди, які зробили значний внесок у захист «спільного дому».

Папа Римський Франциск вважає, що спалах коронавірусу є одним з “відгуків природи” на зміни клімату в світі і тих, хто на ці зміни не реагує.

Про це раніше він сказав в інтерв’ю CNN.

«Ми не відреагували на часткові катастрофи. Хто зараз говорить про пожежі в Австралії або пам’ятає, що 18 місяців тому човен міг перетнути Північний полюс, тому що всі льодовики розтанули? Хто зараз говорить про повені? Я не знаю, чи є вони помстою природи, але вони, безумовно, є реакцією природи», – заявив Папа Римський.

AddThis Social Bookmark Button