Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

17 вересня лідер української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов взяв участь у акції «Реклама сигарет, давай прощавай!»

16 вересня 2012 року набув чинності Закон України № 3778-ІV «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів». Відтепер у державі заборонена не лише реклама на радіо, телебаченні, в друкованих ЗМІ та на зовнішніх рекламних носіях, але й у мережі Інтернет, у магазинах та кіосках, а також спонсорство та стимулювання продажів тютюнових виробів.

Лідер партії Сергій Орєхов зазначив, що двадцять років тому дівчина посоромилася б палити на вулиці, тим паче в присутності своїх колег, або тих, хто старший за віком. А хлопці-школярі, які вважали себе за дорослих, ховалися по кутках, щоб їх ніхто не побачив з цигарками. А ті, хто по-старше, навіть соромився знаходитися поруч із курцями, щоб батьки вдома не почули тютюновий запах на одязі.

 

Сергій Орєхов підкреслює: «Сьогодні, на жаль, палити стало мало не даниною моді. А між тим, у багатьох країнах Європи і в Північній Америці людина, що палить привселюдно, сприймається, м'яко кажучи, дивно. Фінляндія, наприклад, офіційно проголосила курс на повну заборону паління в країні, усвідомлюючи шкоду на національному рівні».

З кожним роком у всьому світі збільшується споживання і виробництво тютюнових виробів. Згідно зі статистичними даними тютюнопаління забирає життя більше 120 тис. громадян України щорічно. Тому кожен споживач повинен бути вчасно поінформований про наслідки для здоров'я та про смертельну небезпеку в результаті тютюнопаління.

 

Чому курити шкідливо? Та тому що в сигаретному димі міститься більше 400 хімічних сполук, які небезпечні для здоров'я, а понад 48 з них стимулюють розвиток раку. У тютюновому димі присутні три найнебезпечніші речовини:

Смола: є канцерогенною речовиною.

Нікотин: це отруйна речовина, яка тривалий час застосовувалась в якості щурячої отрути.

Чадний газ: безбарвний, позбавлений запаху отруйний газ.

За словами Сергія Орєхова, члени партії «Зелена планета» прагнуть до краху престижу куріння і курця в сучасному суспільстві, до сприймання шкідливої звички як прикрої помилки, яку потрібно неодмінно виправити і захистити оточуючих від шкідливої дії тютюнового диму. Лише виховання здорового підростаючого покоління у чистому природному середовищі дасть можливість для досягти результатів, коли на вулицях діти ганятимуть у футбол і проводитимуть час на спортивних майданчиках, а в кафе і ресторанах відвідувачам не доведеться вишукувати місця для «некурців». Для реалізації цих заходів необхідно, аби кожен з нас усвідомив, що починати варто с себе, власною поведінкою даючи приклад дітям».

 

 

Лідер політичної сили разом з іншими учасниками акції «Реклама сигарет, давай прощавай!», громадськими активістами та волонтерами розгорнули великий банер – мапу України, на якій були розставлені 100 мишоловок. На місці приманки на кожній мишоловці була прилаштована сигарета. Учасники заходу мітлами змели ці мишоловки, таким чином, символічно очищуючи Україну від реклами сигарет у кіосках, в магазинах, мережі Інтернет.

 

 

 

 Josh Reynolds Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button